Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen Extraplat (59)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 246
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ma bucur ca esti bine si te simti ok :)

 

Marina, cum a fost vacanta? te-ai intors?

 

restul, ati capitulat?

 

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

 

“ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "

 

"You aren't going to get the butt you WANT by sitting on the one you HAVE" [:)]id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caro- mersi ca ti-ai amintit de mine! Sunt bine in general, dar asa cum ai zis, m-a absorbit munca! Asa ca putinul timp liber pe care il mai am, il petrec cu boyfriend-ul si prietenii de aici si cu somnul [:D] Macar asta e ceva mai bine [:D] Tot fac compromis cu el la faza asta, dar in general la 11:30-12:00 in timpul saptamanii se retrage la el acasa si ma lasa sa dorm. Asa ca am inceput sa prind cam 7 ore in general. Doar ca trebuie sa recuperez din urma!

 

La munca imi place, doar ca e mult de lucrat!

 

Cu kg, spre rusinea mea, tot 52.5 dar macar nu am mai luat-o in sus. Pana la 1 mai, as vrea sa am 51 kg. Ca melcul merg!

 

Tu, vad ca esti bine! [pup]

 

Allure - si tu pe aici! [pup]

 

Marina - si eu am fost la ski cateva weekenduri si e super! [olala]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioachim, dar de atata munca si prieteni, mai ai timp de sport? Mai vino aici si spune-ne ce faci.

 

Eu am fost aseara la Pilates. A fost f fain, cu benzi de cauciuc.

 

Azi dimineata am executat shank prakshalana (pt curatarea intestinelor). A fost OK, n-am apucat sa beau decat 8 pahare de apa cu sare ca dupa aia nu aveam destul timp de baut+exercitii intre evacuari[:I].

 

Ca sa recapitulez, pt a-mi ameliora problema cu anemia feripriva si a absorbi mai mult Fe am facut urmatoarele: liver flush, shank prakshalana si am eliminat glutenul complet. Acum suplimentez cu Fe pastile cam o luna, apoi las 2 luni fara pastile si apoi fac testul de sange. Sa vedem cum va fi...

 

Allure, multumesc pt tot[asia].

 

Caro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caro, sa-ti fie de bine! Ma bucur ca ti-a iesit fara probleme.

 

Slabuta miscarea pe frontul sportiv, cred ca in curind o sa moara de tot.

Eu imi pun in program mai multa yoga si stretch zilele astea plus intervale scurte. Mi-am luat pantofi noi de sport [olala] La treaba cu ei!

 

Xio, mai faci P90X?

 

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

 

“ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "

 

"You aren't going to get the butt you WANT by sitting on the one you HAVE" [:)]id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caro - tu stai prost cu fierul? Eu sunt la limita. Dar eu nu mananc carne.

 

Pai nu prea am mai avut timp de sport deloc. Ca atunci cand am timp, prefer sa dorm, sau sa ma intalnesc cu prietenii.

 

Am fost la ski 2 weekend-uri. Planuiesc de pe la 1/2 lunii martie sa incep sa ajung la sala macar 1 data/saptamana.

 

Allure - tu cu sportul cum stai?

 

Cu mancarea stau binisor, doar ca o luase cantarul rau in sus de la lipsa de somn. Acum ca s-a mai rezolvat, sper sa vad si rezultatele. Dar nu ma grabesc ca dupa aia intru in panica [:D]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce are a face fierul cu mincatul de carne? sau lipsa lui cu vegetarianismul?

 

stau bine cu fitnessul, n-am de ce ma plinge. eu fac sport sa ma simt bine si sa ramin tinara/sanatoasa [:D] nu am kg de pierdut. mi-am atins tinta de mult.

 

azi mi-am comandat un program nou, Body Combat...arata bine de tot si cred ca o sa-mi placa.

 

http://ca.askmen.com/sports/bodybuilding/bodycombat.html

 

review-urile in josul paginii spun tot. [pk]

abia astept!

 

 

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

 

“ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "

 

"You aren't going to get the butt you WANT by sitting on the one you HAVE" [:)]id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Allure - suna bine! ai dreptate cu reviews-urile :)

 

Ssi eu vreau sa fiu sanatoasa si sa fac sport! mie sportul chiar mi-a placut de mica.

 

Dar e asa de greu cand muncesc in general 12-14 ore/zi + in weekend uneori.

 

Ma las de consultanta! [:)]

 

Da, cu kg si eu pana la urma sunt relativ multumita si la 52.5 si 1,64. Adica, rational, nu ma plang.

 

Dar parca era mai bine la 49-50. E, asta e idealul meu [:D]

 

Am mai jucat squash cu boyfriend-ul. Se pune si asta!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

N-are a face fierul cu carnea, e clar si dovedit stiintific[:D]. Nici eu nu mananc carne de 2 ani, dar cele mai rele valori ale fierului/feritinei le-am avut cand mancam carne...

 

Ioachim, la kg stai bine, la calitatea vietii nu prea[:D]. Am fost si eu in situatia ta pe la 25 de ani, tot consultanta, chiar daca la Buc nu la NY[bang], dar n-as mai vrea sa ma intorc acolo. Avem doar o viata, trebuie traita! Evident insa ca fiecare are dreptul la a alege;)

 

Allure, e dur Body Combat ala, mie asa mi se pare...

 

Azi ma duc la masaj, abia asteeeept[olala]. Sport n-am voie azi din motive de cleansing-ul de ieri, asa ca fac altceva.

 

 

 

Caro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caro, cind mergeam la sala cu niste ani in urma, clasa mea favorita era Body Combat [:)]

Se potriveste cu starea mea de spirit momentan, not to mention, the best stress relief! [:D]

E greu dar si rezultatele sint pe masura. Daca am trecut prin Insanity, nu ma mai sperie nimic.

 

Eu am fost la masaj acu 2 zile si inca ma resimt, ughh

 

Panseluta, te-ai apucat de P90X?

 

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

 

“ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "

 

"You aren't going to get the butt you WANT by sitting on the one you HAVE" [:)]id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...