Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen Extraplat (59)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 246
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Slaba miscare pe aici!

 

Ia sa raportez eu. Ieri a fost zi de Pilates si de masaj manual anticelulitic. In plus, mananc f decent in ultima vreme, ma bucur de asta[pk].

 

Azi am in plan 20 min intervale pe cross trainer si yoga for lower back. Aaaa, si sa nu uitam de facial yoga[olala]. Asta fac in fiecare zi, ca la varsta mea e cazul[:D].

 

Voi?

 

Caro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu as putea sa-mi fac singura masaj anticelulitic dar mi-e lene [:-@]

de regula dupa 3-4 luni de sport intens, se duce pe pustii

 

m-am uitat la facial yoga videos....super! thanks Caro!

o sa ma apuc si eu de ele, ca e cazul [bang]

 

ora 8am... time for Body Combat!

 

 

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

 

“ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "

 

"To achieve anything in life, you need to believe that you're worth it."id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

m-am tinut de cuvint [pk]

am facut intervale (cu greutati) din BCombat, m-am jucat un pic cu mingea de fitness, apoi am facut 20 min stretch cu Chalene.

acum savurez un shake de ciocolata in care am pus diverse (maca, flax, 1/4 banana, hemp seeds, dash of cinnamon) Rasfatz curat! cica sint la dieta [:D]

 

mi-am luat ierburile necesare pt kidney detox pe care vreau sa-l fac musai; e recomandat ca dupa liver cleanse sa se faca curatarea rinichilor pt ca e posibil sa se fi incarcat cu toxinele eliberate din ficat.

am gasit instructiunile exacte din cartea mea pe acest blog:

http://wakeupthebestinyou.wordpress.com/2011/08/17/kidney-cleanse-recipe/

 

urmeaza spalat, aranjat si valea la munca! se face prinzul acusi...

 

 

 

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

 

“ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "

 

"To achieve anything in life, you need to believe that you're worth it."id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Allure, intereseant kidney cleanse-ul ala. Poate dupa tura 3 de liver flush fac si eu. Pana atunci ar trebui sa ma apuc sa strang plantele, ca de unele din alea nici n-am auzit...

 

Tura 2 de liver flush o avem programata (impreuna cu sotul) in w/e cu 20 apr.

 

Shake-ul de ciocolata e ala de la Shakeology?

 

Azi mi-am luat rezultatele de la controlul ginecologic anual si minune: mi-a iesit prezent bacilul Doderlein - ala bun, care ajuta[:D]. Ca sa vezi ce inseamna sa iei in mod constant probiotice si sa ai grija de flora intestinala, esti f ok si pe alte zone!

 

Azi am zi de Pilates la sala. A inceput sa se aglomereze f tare si ma cam deranjeaza...

 

Caro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nici mie nu mi-a fost usor sa gasesc ierburile alea, m-am dus la cucurigu in town, la un herbal shop; 60 bucsi o sacosa cu balarii [alcool]

dar stiu ca rinichii mei trebuie curatati, asa ca...

 

Shake-ul este shakeology chocolate formula vegana noua. Imi place, ca nu e foarte dulce ca ala dinainte.

 

ce analize sint alea care determina flora vaginala? genul de swab? (alea de colecteaza pe betisor secretie?)

 

 

 

 

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

 

“ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "

 

"To achieve anything in life, you need to believe that you're worth it."id="size2">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...