Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abdomen Extraplat (59)


Recommended Posts

smoothie de dimineata: zeama de la o portocala mare cu ceva pulpa cu tot, 1 cup fresh coconut meat, 1 cup frozen strawberries, jumate de banana congelata, putintica apa... [pofta] mai stau nitel si ma apuc de Insanity ca mi-ati facut pofta [:D] voi?? "*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"* “ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. " "You aren't going to get the butt you WANT by sitting on the one you HAVE" [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 246
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

io am fost lacoma ieri si am infulecat mult si prost , aveam de lucru acasa , mi-am pus un pahar de vin rosu si de acolo m-a taiat o foame cumplita, asa ca am infulecat si un kg de branza. a fost zi de cardio recovery ieri, executat cam in sila. azi am pure cardio + cardio abs, ma apuc in 30 min :) diseara am o petrecere asa ca iar o iau pe aratura dar ma revansez in finalul de saptamana cu o dieta corecta si dublu sport Marina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt clean pe ziua de azi, am inceput cu 1 banana si 2 mandarine (sunt in deplasare, nu pot presta sucuri...), la pranz un meniu raw de la raw.z (minus desertul), niste cioco neagra si buna si seara merg cu o prietena la libanez: tabouleh, hummus, iaurt, salata. Sport nimic in afara de zburat cu avionul[:D] Caro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello fetele! happy new year! cu intarziere revin si eu - am avut o perioada de mari tranzitii, dar in sfarsit incep sa intru in normal. am inceput slujba cea grea - zilnic cam de la 8 la 9-10 muncesc + cateva ore in weekend. vinerea muncesc mai putin - la 5, gata! [:D] imi place insa, imi plac colegii, deocamdata e bine. cu boyfriend-ul, in general lucrurile sunt bune. in sfarsit, cam de vreo 2 saptamani am stabilizat si somnul cat de cat, ca in sfarsit i-am ridicat mingea la fileu si i-am spus ca nu mai rezist. cu greutatea stau tare prost - ca de la atata nesomn si stres am mancat mult ( nu neaparat nesanatos ) si n-am mai avut timp de sport deloc. dar acum ca m-am stabilizat cat de cat, cred ca imi revin incet incet. ajunsesem la 54 kg [bang]- n-am mai avut atata de vreo 6 ani... dar, plan of action: 1. dorm mai mult --- treptat am inceput sa mai reduc din portii desi in continuare sa maananc mai mult decat de obicei. rezultat: 53 kg in 3 saptamani, ceea ce e multumitor pt. mine. As vrea cam in 1.5 luni sa ajung la 51 daca se poate. 2. pt. ca m-am stabilizat putin, o sa imi fac program de sport de 2 ori pe saptamana - vineri seara si duminica dimineata. Cam asta fetele - urati-mi succes! Azi merg la schi, deci macar cu sportul am rezolvat! Alice - felicitari multe inca o data! Te pup.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara da..am slabit ceva, si am slabit mancand sanatos. nu fumam, nu beam cafea, am renuntat complect la orice fel de sucuri, beam doar ceai verde neindulcit si multa apa. nu mancam nimic prajit si totul era dupa ceas. la 6.30 dimineata micul dejun, la 10 gustarea, 13-14.00 pranzul, ora 16.00 a doua gustare si maxim ora 20.00 cina. si faceam acasa, cate o ora de ..miscare..bicicleta, aerobic de pe youtube, sau dans arabesc....tot de pe youtube [:D] treptat insa,dupa vreo doi ani, (de un an mai precis) am inceput sa bag in mine ca spartacus....plus ca dulciurile sunt din nou pe prim plan. stiu ca trebuie sa fac ceva sa ma opresc, dar... asa ca...o sa intru in fiecare zi sa "ma parasc" voua ce am mancat in ziua anterioara...dar sa ma certati...raaaaaaaau de tot [:D] ieri...am mancat....prostii..un sandwich cu paine neagra si pateu de post plus o cana de ceai....un sfert de ciocolata de casa [bang], vreo 4-5 cornulete [bang] si jumatate de punga de pufarine [bang] ...deja ma doare capul, si.......... la pranz am bagat niste paine cu fasole batuta si muraturi. iar seara....nici nu mai stiu....a...nimic, pentru ca mi-a fost rau si m-am culcat foarte devreme. cred si eu ca mi-a fost rau la cate tampenii am mancat. si daca tot am reusit sa intru in seara asta....sa ma parasc si ca astazi am mancat oua prajite cu branza si paine.....si in seara asta o cana de lapte cu paine[bang] si finetti[bang][bang][bang] acum stau si imi fac lista cu ce sa manac saptamana viitoare....in genul...dietetic. nici nu ma dau banii afara din casa sa pot cumpara degresate, salate si alte cele..dar...incerc sa alcatuiesc un meniu "usor" o seara placuta [pup] ________________________________________________ anne-marry mamica lui [bonjovi] teodor-alexandru si [autoroz] evelina-maria NICIODATA SA NU SPUI NICIODATA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am aflat cu bucurie cu imi pot face un abonament la un club sportiv de aici, costa 90 de euro pe an si pot juca tenis zilnic daca vreau[:D] Miercuri nu am facut P90x (pe asta l-am inceput, dupa ce am vizionat transformari pe youtube), ieri am fost de garda, maine sunt iarasi si azi momentan am niste deranjamente majore, adica migrena cu stari d egreata si tulburari gastrointestinale care imi permit sa ma ridic doar din pat pana la baie....[q] Dar ciocolata nu am mai mancat, cand vrau dulce mananc fructe sau fructe din compot (ananas, capsuni), sau frcte uscate, sau branza de vaci cu gem, sau gem. Dimineata 2 felii de paine cu unt si c miere, fara zahar, nici macar nu avem in casa. :)) **Fur is for petting*** http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts#!/profile.php?id=100001793812916
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ioachim, welcome back! anne marry, esti stresata? de ce maninci asa aiurea? tot omul mai are scapari dar la tine e grav [:D] XIO, ultima data ai zis ca faci Insanity...acu zici P90X... Amindoua sint foarte bune dar lamureste-ne pe care din ele l-ai ales. In rest, sanatate! Stai cuminte in pat si lasa corpul sa se refaca. Apa cu lamiie, supe home made, ceaiuri, caldura, somn. You'll be fine! [pup] E posibil ca schimbarea inceputa cu dieta si sportul sa fi antrenat niste toxine care acum ies afara. Pe undeva e un lucru bun:te detoxifici. Eu am facut ieri orez cu lapte de cocos ca tare mi-era pofta. A iesit foarte bun, aproape nu am simtit diferenta. Cu multa scortisoara si vanilie, fara zahar, am pus doar la final o lingurita de gem de capsuni natural in castronul meu. Aici a nins mult dar azi e soare. Planuiesc sa ies afara sa infrunt nametii [*] Deci miscare in aer liber. "*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"* “ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. " "You aren't going to get the butt you WANT by sitting on the one you HAVE" [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

P90X fac, nu Insanity, ma gandeam la Insanity de-aia am scris. :)) Nu e nici o detox, doar ceva reminscent de oboseala din garda si mancarea care nu mi-a picat bine[:D] **Fur is for petting*** http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts#!/profile.php?id=100001793812916
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...