Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

M-am hotarat.............adoptie(87)


Recommended Posts

Malex cum adica ai aparut pe lista doar o data? Adica o data ce esti pe lista nu esti acolo? Poti apare si dispare asa in neant?

Zau daca pricep ceva[alcool]

 

Eu am inteles ca esti pe lista si calculatorul selecteaza pe cei potriviti pt un anumit copil, dar ca poti disparea, nu mai pricep....[bang]

sau la asta te referi ai fost selectata doar o data de calculator?

 

Eu o astept cu drag [fetita]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am aparut pe o singura lista care a fost lucrata, adica copilul a intrat in potrivire practica.

Am cerut fetita,etnie romana, 3-5 ani, sanatoasa, poate fi cu intarzieri in dezvoltare.

Si daca apar pe cate o lista la interval de 4 luni.........stiti si voi cum e cu listele astea, esti una din cele 10 familii!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Felicitari, Maria !Si noi desi am asteptat atat nu ne era de ajuns sa facem pregatirile pentru copilas!

Dragele mele, cu listele este si un noroc dar si mana lui D-ZEU care stie unde este,, minunea " voastra .Pe noi ne-a anuntat in iulie ca am aparut pe o lista in jud. Brasov si de abia in sep. ne-a chemat sa-l vedem eram ultimii pe lista.Si in 24 oct.l-am adus acasa .

In ce priveste incuviintarea s-a ocupat protectia copilului de tot ,am fost la tribunal in 13 feb.

Nu va pierdeti rabdarea si nici intr-un caz nu renuntati ,un copil este sensul vieti !Doamne ajuta tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...