Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (183)...STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

dulcetica si roxanaid="red"> ia terminati cu prostiile bombonoase ca ...[sm][sm]..ce-i cu destrabalarea asta??[mai][mai]

 

dulceticaid="red"> inca o data intreb...tu slabesti cu atatea lactate in meniu??

 

meniul meu azi:

Md: paine de tarate cu almette si brinza cu mucegai

G:1 energizantid="orange">

P: ciorba de afumatura

G: para verde

C: orez cu lapte?? (puisoaroid="red"> cum il faci? ca mi-ai facut pofta[:D][:D])

 

ma simt asa obosita ca as putea ff usor sa pun capu pe birou si sa dormn vreo 4 zile[q][q]

 

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.id="size2">

id="violet">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Brindu, ai vazut? bine ca ai scos biciu' [;)]

 

Dulce, e normal. mananci 2 saptamani la limita subzistentei si in alea doua zile saracul metabolismul tau, crezand ca venit foametea, depune tot. ca sa poata avea ceva rezerve. mananca putin mai mult. stii de ce zic...? ca am fost si eu asa. de aia am ajuns sa am 10 kg in plus, de la diete nebunesti de genul danezei.. de ajunsesem sa mananc 900 calorii pe zi si sa NU slabesc.

de aia e Monti ok, ca mananci. si chiar asta si trebuie sa faci, sa mananci. io stiu ce greu e, si ca teoria e frumoasa dar mori cand vezi cantarul ba urcand ba stagnand... dar chiar trebuie sa rupi cercul asta vicios.

hai, ca se poate [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt pe fuga.

 

Dar repede imi scriu ideile ptr meniul de sapt. viitoare:

- sarmale cu c. de vita si quinoa;

- budinca de conopida ciu cascaval;

- supa crema de ciuperci;

- frigarui de porc la gratar;

- in rest, salate [:D]

 

Un we placut si conform,

 

Cristina,

mama lui Victor si a Ancai

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna!

 

s-a urnit putin cantarul la mine (61.8) de cand cu pilulele cu ceai verde, deci eram pe post de burete.

ma gandeam azi ca inainte de Craciun imi propusesem ca tinta sa ajung la 60 pana pe 15 februarie...ntz, ntz, nu a fost sa fie....sa speram ca pana pe 15 martie macar....

 

meniul meu de azi:

 

MD: am baut un shake proteic (proteina de soia)

pranz: supa de legume, salata de brocolli cu ton si masline(nu cred ca erau 5 in total, ca erau feliate :))), o chifteluta cu sos (conforma) si ceai negru cu smantana + 2 patratele de cioco neagra pe care le-am topit in ceai :))

cina: salata de andive cu ulei de masline si cu un cremvust de pui (asta e de rau??), dar mi se facu o pofta cand l-am vazut!!!! nu am mai mancat asa ceva de ...2-3 ani, nici nu mai stiu!!!

 

 

 

mami de alexutza (10.04.2003)[zana]si [bonjovi] Teodor Mihai (10.04.2008)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua!

Azi :

dimineata 2 oua fierte

ora 10 un iaurt

prinz friptura si un cirnat

ora 17 cas

cina -brinza cu smintina

Big boy,eu am tinut post negru pt detoxifiere,vroiam sa tin 40 de zile ,ca pe mine ma apuca mereu experimentatul si in a 4 zi am ajuns la spital.

Weekend placut la toata lumea si usurel cu papatul!

 

dulcetica

 

dulcetica

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...