Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (183)...STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

liviuid="red"> la fel cum a spus si childid="red"> si o dietea bazata pe fructe ingrasa...ca doar e zahar..da in forma neprocesata dar totusi...anyways eu cred ca in viata trebuie sa adoptam o dieta care sa tine forever nu una care sa tina pentru 3 luni cat dam jos...deci o dieta diversificata

 

dulceticaid="red"> asta cu carnea ca are peste 50% grasime...e normal..din ce credeai ca e facuta carnea?:))..de ce crezi ca pana si cea mai slaba carne(de iepure) cand o pui la fiert sau la cuptor isi lasa ulei? un lucru imi aduc bine aminte si acum..in liceu profa de biologie mereu spunea...ne nastem si murim cu acelasi nr de celule grase numai ca prin dieta necorespunzatoare celulel astea grase nu ca se inmultesc dar isi maresc volumul...ca un balon pe care-l umfli

 

andreaid="red"> nu te consola cu faptul ca ai de unde da jos si asa poti sa mai calci stramb...ca la un moment dat nu o sa mai tina nici asta..de fapt nu o sa mai tina nimic ca induci in eroare organismul..nici el nu o sa mai stie ce e bine si cum e bine

 

roxanaid="red"> sar'na de reteta de galuste...desi e prea tarziu ca deja le-am facut pe alea de gris[q][q]...

 

loreleiid="red"> think pozitive[pup]...nu te ambala inainte sa stii vreo ceva sigur si nici nu gandi aiurea in avans...ca nu faci decat sa te stresezi( si sa te ingrasi[:D][:D])

 

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.id="size2">

id="violet">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

cat despre paine eu mananca asa:

http://www.biona.co.uk/product-275-4.html ..nu folosesc musai produsu asta...ci de la biona au mai multe in gama de organic bran..de exemplu am acu una care are si quinoa

 

si mai e una nemteasca da care nu stiu cum o cheama si nu gasesc pe google poza..e ceva de genu asta http://www.amazon.co.uk/Mestemacher-Organic-Wholemeal-organic-agriculture/dp/B00568O2L4/ref=sr_1_112?s=grocery&ie=UTF8&qid=1361187276&sr=1-112#productDetails

 

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.id="size2">

id="violet">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea, da, poti manca. mie imi palce si Raureni magiun de prune, e fix identic cu cel de la topoloveni, numa ca costa 9 lei (ailalti il facura 24.... grrrr!)

 

LOrelei, sper din suflet sa nu fie nimic problematic! [pup]. si insanatosire grabnica. sa iti fie de bine concediul [;)]

 

Brandu, nu e bai, tii reteta pentru data aviatoare [;)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...