Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Endometrioza ne-a unit in lupta pentru bb!(71)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 392
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neatza buna fetele

am fost luni la Budapesta, la ecograf am vazut ca mi s-a mai micsorat un pic chistul.

Dr mi-a dat schema de tratament pt FIV, mi-am cumparat injectiile pt primele 5 zile, o sa incep prin octombrie ca el e plecat o perioada la ceva congres.

Mi-a prezentat partea buna si partea proasta....am discutat cu cartile pe fata, sansele scad datorita ,,minunatei,, endometrioze si a stadiului ei, dar eu sper sa fie bine pana la capat.

 

va pup

sanatate tuturor ! :*

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor,

deci aici e party didi felicitari sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos [flo2] [flo2] [flo2] [flo2] [clo]

umbra zen , asta este un inceput promitator, abia astept sa ne anunti ce ne-a anuntat didi....

eu raman aici va astept sa-mi povestiti de bebici, cu orice sfaturi va pot ajuta va ajut cu drag indiferent ca e de endo sau de bebe...m-am specializat cu atatia fini si cu dr cu care am colaborat...

eu sunt mai ok, am avut o prb digestiva si iau enterol si se pare ca durerile m-au mai lasat, acum ma inteapa sanii si nu mai iau arefam...si am o tensiune in uter de zici ca acum imi vine...si n-am chef de dr again...va pup [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc fetelor de gandurile bune !

Cumintzica e primul meu FIV, vreau sa fie in acelasi timp cel norocos !

XDIDI sa auda Dzeu si sa va aduc vesti bune cat de curand !

DIDI81 felicitari!!!!! Dzeule doamne ce super cred ca e senzatia sa vezi dubluuuu ! Doamne ajuta si sarcina usoara! M-a luat cu fiori si parca imi dau lacrimile....

 

multa sanatate tuturor ! pupiiiici

 

Maine este ziua mea si nu pot sa cred ca a mai trecut un an si sunt tot fara bebe ! Stau acuma si plang ca proasta .....

 

v-am tzucat !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...