Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Endometrioza ne-a unit in lupta pentru bb!(71)


Recommended Posts

buna  [flo2]

 lelu pt histeroscopie te interneaza dimineata si cam in cateva ore te lasa acasa dupa ce vede cum iti revi de la anestezie si daca gaseste sinechi sau polipi ti le poate rezolva pe loc 

cred ca poti si in cabinet privat daca are medicul sala de operatii (bloc operator) 

merci de pontul cu fructele mancam si de alea numa sa fie bine  [bib]

stiam ca e pacatoasa endo asta da ma minunez cate poti sa ai de la ea  pana si dureri de umar pffff nasol 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 392
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare!!!!!!!

ce mai faceti???

nu am scris de mult ,cu noua platforma,apoi timpul ma omoara.

Sunt cat de cat OK.

din aug sunt pe orgametril non stop,nu mai am ciclu si m-am ingrasat 5 kg.

Vik e si el cat se poate de bine,avem control pe 29 la oftapro ,eu pe 9 dec in viena.

Am vrut sa renunt la emb de la sibiu , am cerut formularele,au trimis plicul dar inca nu l-am desfacut....

 e greu!!!

o sa incerc sa citesc sa fiu la curent cu noutatile.

 

VA PUP!! pe toate .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hey hey hey salutare ,

ma bucur ca ati gasit forumul iarasi :D

Irina ce mari sunt fetele, sanatate multa

miss  sper sa fie bine la control si in legatura cu decizia de renunta la embrioni, e doar a voastra si trebuie sa fie una foarte grea, te sustinem noi cum putem multi pupici lui Vik cel voinic

fetelor eu am fost la endocrinolog si dupa consultatie mi-a dat analizele specifice plus calciu si fsh, si mi-a trecut la dignostic tiroidita cronica, acum nush dc a trecut asa  poate sa-si justifice analizele chiar nu stiu, ca mi-au venit si rezultatele si sunt fff bune

am tsh-ul 2 , iat atpo-ul nu l-am facut il fac saptamana viitoare cand merg si la eco, iar fsh-ul vine tarziu

in rest sunt ok mai cu dureri , mai fara , functionez la o capacitate buna zic eu...ciclu a venit a fost ok fara cheaguri si cu dureri mari doar prima zi ,ce sa mai zic multumesc lui D-zeu ca e asa

va puuup si weekened fain la toate!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Xdidi _ te pup...da ,este o decizie greu de luat.nu_mi place cand tb sa iau o decizie .mai ales atat de importanta.cu inima mai Vreau UN bebe Dar capul meu blond e tare speriat.

Sper sa fie pt toate Bine.Dr de la sb zicea ca daca e sa fie e daca nu..dupa transfer l_am intrebat ce sa fac si razand a zis ca pot sa stau si in cap ca daca e sa nu fie nu o sa fie si are dreptate.nu depinde de noi.

am facut si Eu analize si cele uzuale si UN ca care este 7.

Pe langa orgametril iau si picaturi cu multe D_uri.

din pacate Eu mananc multa carne.si putine fructe!!

oricum e ciudat sa nu ai ciclu Dar e si bineeeeee.

duminica frumoasa!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Lelu _din aug iau orgametril.fara pauza.medicul din viena a schimbat tratamentul ça faceam functionale non stop!! Dar ma dor oasele ..taré!!! In déc Vreau sa_i zic sa vad ce fac.si ,Xdidi,dor taré .mai ales noaptea.eu credeam ca este de la carat ça Vik tôt in brate e mult timp....Dar se pare ça nu.si iau kg...Sper ça nu multe ça nu prèa mai mananc.

Lelu_ la sb trebuie sa dau raspunsul cu emb din 16.oct.Dar am timp de gandire si Vreau sa vb si in viena sa vad dupa orgametril ce at tb sa fac pt un nou transfer.si mai iau magneziu zilnic Dar simplu fara b. Mai vorbim!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Lelu _din aug iau orgametril.fara pauza.medicul din viena a schimbat tratamentul ça faceam functionale non stop!! Dar ma dor oasele ..taré!!! In déc Vreau sa_i zic sa vad ce fac.si ,Xdidi,dor taré .mai ales noaptea.eu credeam ca este de la carat ça Vik tôt in brate e mult timp....Dar se pare ça nu.si iau kg...Sper ça nu multe ça nu prèa mai mananc.

Lelu_ la sb trebuie sa dau raspunsul cu emb din 16.oct.Dar am timp de gandire si Vreau sa vb si in viena sa vad dupa orgametril ce at tb sa fac pt un nou transfer.si mai iau magneziu zilnic Dar simplu fara b. Mai vorbim!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

misspii oasele re dor de la lipsa menstrei, estrogenul ajuta , incearca sa vb cu dr si daca nu-ri da nimic macar la endocrinolog sa ajungi...iar cu un nou trnasfer tine doar de dorinta ta de a avea o noua sarcina, ca daca vrei inca un bebe mic eu zic sa nu renunti la embrioni, totusi ai destui si au calitate buna si ii ai de cand si rezerva ovariana era mult mai buna...teama ta consta in altceva si nu se poate remedia situatia [grup]  dar eu zic sa vb si cu alti dr sa va faceti o parere si eventual sa vb si cu un psiholog bun, eu am cunocut o tipa specializata pe relatii de grup si familie, e foarte faina si mi-a dat sa citesc o carte , se numeste psihanaliza maternitatii ei inca se gasesti , mie mi-a explicat multe trairi cartea asta si sincer merita citita cand te confrunti cu probleme , iar tipa e faina, eu  nu fac terapie la ea, ne-am intalnit doar prin natura serviciului, dar  daca vrei vb pe fb mai multe...

fetelor ma duc vineri si la eco de san, cine vrea se face la gral medical cu 40 ron eco si interpretare si am zis sa nu ratez ca si asa vroiam demult sa merg

va puuup pe toate o zi faina! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...