Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dieta hiperproteica ???


Recommended Posts

Eu din 4 martie trec pe faza 3 :D

Pana atunci avem inca o zi de nastere ... nush cum o sa treaca, acum duminica am avut noroc, mi-a pregatit gazda separat un piept de pui :-) Am avut cu mine pepsi light sa nu poftesc la nimic.

 

____________________________________________________id="red">

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,

empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi

ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,

nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black">

Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Alexid="green">[flo] Lucaid="navy">[floare3] Lorenaid="orange">[flo2]

U R G E N T: I n i m i o a r a l u i Aid="blue">Lid="purple">Eid="maroon">Xid="blue">id="red"> [flo]

Si micuta O L I V I Aid="teal"> are nevoie de noi ... acum [floare3]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gata juma` din pranz [pofta] buuun rrrau. Si nelipsita apa cu lamaie sa-mi fac consumul de lichide cumva [:-@]

 

____________________________________________________id="red">

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,

empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi

ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,

nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black">

Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Alexid="green">[flo] Lucaid="navy">[floare3] Lorenaid="orange">[flo2]

U R G E N T: I n i m i o a r a l u i Aid="blue">Lid="purple">Eid="maroon">Xid="blue">id="red"> [flo]

Si micuta O L I V I Aid="teal"> are nevoie de noi ... acum [floare3]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

varza murata si calita mia cazut tare greu , nu mai zic nimic, gasi in frigider 2 bucatele de carnita de porc, scosei din congelator peipt de curcan pt maine, la mine e deja jumatea zilei , sa vad ceva salata sami fac curaj, si diseara ceva omleta[:D]

dulcetica ,pai ce-mi faici, hai lasa ca te iert acum daca iei cu tine mancare maine, ma ia cu tine niste oua fierte eu tot o dau cu ouale,pt mine is cele mai la indemana si cele mai bune proteine,

 

mamica lui Ana Maria

 

 

Nihil Sine Deo!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

szivarvany,

apa asta cu lamai putin calduta dimineata pe stomacul gol pt ficat e detox si o minunatiie da nu caoncentrata doar cateva picaturi de lamie asa mai diluata, si eu as bea da mie mi interzis si lamaia, acum daca ai probleme cu stomacul, nu e buna,

 

mamica lui Ana Maria

 

 

Nihil Sine Deo!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dulcetica[pup],

brocoli si spanac chiar am sami cumpar brocoli chiar imi face bine spanac nu am mai mancat de mult timp da putin calit in ulei sper sa fie ok,

mai eu tot incerc poate poate, am zis ca daca o murez eu cu manuta mea poate e altfel , da nu agreeaza cu mine si pace , gata ma dau batuta[asia]

szivarvany, tu mi-ai dat idei cu varza ta murata de la primele posturi cand ai zis ca te duci in piata sa cumperi mi-ai facut asa o poftaaa,

trec la brocoli si spanac[pk]

fasole de nici un fel nici o culoare ma umflu si balonez de nui adevarat chiar nici nu m-am uitat pe tabel sa vad dacas permise stiu ca fasolele uscate nus permise, da pastaile verzi!!??

 

mamica lui Ana Maria

 

 

Nihil Sine Deo!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dulcetica,

putintica rabdare ai sa vezi kg topite, e greu mai ales cand astepti rezultate, eu cel putin tin din motive mai mult de sanatate, nu pot manca fructe la gluten am alergie asa ca nu ma uit la canatar prea des, da kg se duc ai sa vezi, mai ai 3 zile si poti trece la salate[flo]

vezi iaurturile sa fie fara zahar

 

mamica lui Ana Maria

 

 

Nihil Sine Deo!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...