Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dieta hiperproteica ???


Recommended Posts

mersi dulcetica, deci sa renunt la smantana, nu-i bai, oricum era deia slaba, mai mult lapte acru, si o lingura la o oala de ciorba

nu maminc putin, ci slab caloric, si de aia ma cam doare stomacul, ca-i obisnuit cu multe fainoase, dar pina nu suferim nitel...

cred ca tot mincand asa de ani de zile, fiindca am greutatea asta de peste 12 ani , de cind am fost insarcinata, stomacul s-a marit si trebuie sa-l oblig sa se micsoreze cumva,sa ceara mai putin

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sigur, in vreo 6 luni de zile :-) Cand organismul accepta schimbarea si nu mai tinde sa revina la normalul dinainte :-)

 

____________________________________________________id="red">

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,

empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi

ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,

nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black">

Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Alexid="green">[flo] Lucaid="navy">[floare3] Lorenaid="orange">[flo2] Oliviaid="purple">[flo]

 

Urgent:id="red"> Pentru ochisorii IONELEIid="red"> [flo2] [floare3] [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui szivarvany
Sigur, in vreo 6 luni de zile :-) Cand organismul accepta schimbarea si nu mai tinde sa revina la normalul dinainte :-)____________________________________________________id="red">[
align="right" id="quote2">Da ,auzisem ca ii trebuie 6 luni sa memoreze orice tip de modificare.Probabil de aceea tot tinde sa se intoarca la ultima greutate retinuta.Beeep![:D]dulcetica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De asta suntem pe baricade di de 1 iunie, apoi 1 septembrie :-) Si tot asa [pk]

Asta daca mai stem pe forum :D

 

____________________________________________________id="red">

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,

empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi

ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,

nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black">

Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Alexid="green">[flo] Lucaid="navy">[floare3] Lorenaid="orange">[flo2] Oliviaid="purple">[flo]

 

Urgent:id="red"> Pentru ochisorii IONELEIid="red"> [flo2] [floare3] [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

6 luni, un an, tinem regim cit o fi cazul[bang] TREBUIE

am un copil de crescut si nu vreau sa-l las fara mama,m-am speriat cind doctorul mi-a zis ca am obezitate de gr. 1, si ca am facut tensiune din cauza grasimii...

astept vremea frumoasa sa ma mobilizez si la alergat in parc

mi-e imi e teama ca pielea va avea de suferit, voi arata nasol daca slabesc brusc, asa ca mi-am propus sa o iau treptat

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

stam aici pe baricade cat va fi nevoie 6 luni 1 ani de zile[:D]

eu m-am intors la carne de mie imi cumpara consoarta aseara el nici nu se atinge nui place [:-@]mie imi place , ei de abia astept sa vina primavara sa-mi fac o salata din frunze de papadie[:D]

 

mamica lui Ana Maria

 

 

Nihil Sine Deo!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu astept primavara, sa iesim in parc cu trupa de mamici [bis]

 

____________________________________________________id="red">

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,

empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi

ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,

nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black">

Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Alexid="green">[flo] Lucaid="navy">[floare3] Lorenaid="orange">[flo2] Oliviaid="purple">[flo]

 

Urgent:id="red"> Pentru ochisorii IONELEIid="red"> [flo2] [floare3] [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Azi noapte am visat numai torturi si prajituri.De aseara ma obsedau ,ca primesc numai imagini cu delicatese, pe facebook.

Ma simt un pic cam ametita , lipsita de energie si sint in continuare constipata.

Mai am azi si miine ,dupa care trec la salate. E vreo proportie intre proteine si salata?

Inspirati-ma putin cu salatele. Ridichi ,castraveti ,salata verde; varza rosie ,alba?Altele ?Care mai merg in etapa II?

V-ati ingrasat putin din cauza schimbarii? Se diminueaza mult slabitul dupa? Cit mai exact? Ritmul e -1kg pe saptamina?

Bella,azi am facut omleta cu piept de curcan afumat in unt.Ai avut dreptate :e delicioasa!Saracele artere!De asta v-am intrebat de analize.Vad ca nimeni nu se preocupa de aspectul asta.[:D]

Weekend placut!

[pup]

 

dulcetica

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...