Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Asp opt! (819)!Felicitari sweet_dreams!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 243
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor,

 

A inceput o noua saptamana, haideti sa fim optimiste, chiar daca unele lucruri par a nu merge foarte bine!

 

Eu nu sunt in masura sa dau sfaturi, insa, parerea mea este ca fiecare are un mod propriu de a suferi, indiferent ca sunt barbati sau femei, unii se exteriorizeaza, altii tin in ei, altii ascund cu totul si chiar disimuleaza. Eu sunt (fara sa vreau, se pare ca asta e personalitatea mea, din pacate) din categoria tinem in noi pana facem poc.

 

Si eu trebuie sa ajung la dna dr. Uscatescu, insa astept sa vad ce se intampla luna aceasta. Sotul meu a visat ca ii aratam un test cu 2 liniute. Asa ca, cine stie? Mai am mult de asteptat pana la testare, insa imi voi impune sa nu fac nici un test pana nu imi intarzie.

 

Caresse, MeAlex, Valicutza, [pup]

 

Capul sus si zambetul pe buze!!!!

 

Bee[biz]

 

Mamica de fetita dulce ALEXIA - MARIA (20.01.2009)

 

Doamne, ai grija de noi si de copiii nostri!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bee, ce vis frumos ! Tinem pumnii stransi !

 

Fetele , va [pup] si sa aveti o saptamana usoara !

 

Eu sunt in continuare ocupata si voi fi pana pe 9 martie , caci atunci e olimpiada ! O sa intru mai rar, dar promit sa recuperez [:D]

 

Aveti grija de voi !

[flo][flo][flo][flo][flo]

 

 

Mami de Andrei (6,2 ani) , de ingeras Elena (22s- 19.05.2012) si de ingeras Bobita (9s-10.01.2013-arefam, aspenter si femibion1)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetelor,

azi plec un pic mai tarziu la servici si profit sa va invit la o cafea.

tin pumnii iarina azi , sa fie bine la dr U

cine se mai testeaza zilele astea ? [pk]

o zi frumoasa

 

-------------------------------------------------------------

In 2013 imi doresc o pereche de gemeni sanatosi.Doamne ajuta!

mami de Dienutza 5 ani

si mami de ingeras Razvan-Mihai (29.09.2012)-cezariana la 35+ saptamani id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata...fetele as vrea sa va cer o parere...de cateva zile am o durere de picioare(ambele)mai bine zis un fel de presiune,de apasare,noaptea,adorm pe la 10-11 si ma trezesc cu aceasta durere pe la doua noaptea...ma mai lasa punandu-mi perne sub picioare pt a fi ele mai sus decat capul...chestia este ca mi s-a intamplat treaba asta la sarcinile trecute...si am si durere de sani si s-au mai marit(pe mn nu ma dor inainte de menstr)...voi ce parere aveti,sa-mim fac sperante?ar trebui sa-mi vina pe 25...cam cand sa incerc un test...am doua acasa dar sunt din acelea mai ieftine..

Iarina...succes..

Caresse tinem pumnii la olimpiada,mult noroc...

Celorlalte fete multi pupici....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor multumesc pt raspunsuri...

Maria cel mai apropiat lab este la vreo 40km deci tot testele au prioritate deocamdata...incerc sa mai am putina rabdare dar e foarte greu...

Alex din pacate am trombofilie...asta e cauza pierderilor...de asta vreau sa aflu cat mai repede de o posibila sarcina pt a incepe urgent clexanul...sa vad poate prind un drum la oras sa incerc si un beta pe langa alte analize pe care as vrea sa le fac.

Ma gandesc ca intr-adevar ar fi trombofilia de vina pt durerile astea dar uite ca in sarcina se agraveaza...asa n-as putea spune ca am probleme dar acum sunt cateva nopti la rand...

Va pup si sa ne auzim cu vesti bune...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...