Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Strengari de 2012 - 24 LMA Alexia!


Recommended Posts

Ita a zis bine mai sus Tala cu neam de strengarita, vad ca s-a aliniat cu ai nostri [:)] Dia: bravo pt intarcarea smooth, deci exista si bebei dispusi de autointarcare asa devreme? Bianca nu da semne ca s-ar lasa de tzitzi mai devreme de 2 ani [alcool] Mamica fericita de Bianca Maria (23.02.2012)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 191
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

TALA oare cu ce sa incep? E cumintica de cateodata ma mir si eu ce noroc am .Asta dimineata la 6.30 s-a trezit(asa se trezeste ea ca merge cel mare la scoala)s-a jucat in patut vreo ora pana am facut eu ceva curatenie si am pregatit mic dejunul si acum deja doarme .E adevarat ca atunci cand vrea ceva stie sa isi impuna punctul de vedere adica tipa pana obtine dar nu ma plang pt ca stiu ca alti is mai rauti.Cineva imi spunea ca acei copii care de mici is cuminti sunt rai cand sunt mari. Eu sper sa nu .Dar noi mai vorbin .Va multumesc la toate pt primirea calduroasa .V-ar multumi si mihaela dar e prea ocupata cu somnul de frumusete[pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi facem 11 luni de cand o avem cu noi pe mihaela .Doamne ce repede trece timpul si imi e asa de ciuda pt ca creste mult prea repede.Nu stiu daca si voi ati patit sa trebuiasca sa va ganditi cum arata de mica .Daca ma gandesc la ea imi apare imaginea ei asa mare.[olala][olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...