Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Strengari de 2012 - 24 LMA Alexia!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 191
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Va multumim tuturor pt. urari si felicitari [pup]. Si piticii vostrii sa fie sanatosi si sa va aduca numai bucurii. Noi nu de mult ne-am intors de la mica petrecere de 1 an, totul a fost ok, David a fost tare cuminte ( cred ca i-a priit sa fie in centrul atentiei) asa ca am petrecut cateva ore frumoase. Uff, nu-mi vine sa cred ca deja are puiutu meu un an [olala]. Toata noaptea nu am putut sa dorm, parca aveam contractii, poate ca am visat, dar chiar simteam ca traiesc din nou momentul fericit de acum 1 an ( sotul a zis ca o iau razna [:D]). Sunt asa de fericita pt. puiutul meu.

Dia- nu cred ca are rost sa te chinui. Poate cel mai bine e sa te duci la un control, sa-i spui dr. ca te doare si ca nu ti-e bine. Poate ca e pus gresit, nu stiu. Poate ca il respinge organismul tau. In orice caz, nu e o idee buna sa stai asa.

Edu- muuuuulta sanatate, o viata plina de ''zile insorite'' si un mare LA MULTI ANI!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamici de strengarei, intru putin sa va deranjez. Sunt mamica de delfinas de 2 ani si 9 luni ce va merge la gradi din 1 mai, asa ca cedez bona. Dau detalii pe pm, am scris si la subiectul "crese/bone", o recomand cu caldura, in special pt copii mici , e f rabdatoare si afectuoasa, noi o avem de cand avea Larisa aproape 7 luni.

 

Mami fericita de Larisa Ioana 24.06.2010

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani Edu! La Multi Ani David! [s]

 

...merci de sustinere[flo];

am sunat azi sa-mi fac o programare - in 22 aprilie (adica prima data disponibila); sper sa rezist pana atunci (daca nu exista intotdeauna si varianta de urgente...);

 

Pe la noi e tot iarna si frig (plus un vant rece si suparat) - asa ca am si racit bine (nu stiam ce-mi lipseste).

 

La Multi Ani Maria! La Multi Ani Victor! [s]

 

 

Diana - mami de [zana] Adriana(n.14.02.2006) si [bb] Lavinia (n.13.04.2012)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...