Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Strengari de 2012 - 24 LMA Alexia!


Recommended Posts

Adi, nu te supara pe mine, dar tuica?? Eu stiam ca alcoolul face mult rau bebeilor.. Mie pediatra mi-a zis sa evit calgel ca are xilina si cica nu le face bine. Mi-a dat gengigel si dentinox, astea sunt mai naturale, fara zahar, fara alte prostii, insa tot asa, nu i-am prea dat ca n-am obs sa aiba vreun mega efect.. Pan' la urma tot tre' sa sufere, micutii.. asta e.. Mami de Vlad aka Gaza din 19 Martie 2012
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 191
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dana nici nu ma gandesc sa contest ce spui, doar ca eu cred ca e (aproape) la fel de daunator telefonul cu undele lui si daca nu e f aproape de ei. Eu le tin pe un pervaz si niciodata in camera in care dormim. Wow, prin ce experienta ai trecut si tu! Cu calgelul si xilina stiam si eu la fel, eu nu i-am dat cu nimic pt ca durerile se extind oricum mai departe de un moment cat ar calma astea si parca mai rau i-as face. S-a trezit mandruta mea la 6.30, a trezit-o DS cu pupaturile lui [alcool] , dar nimic nu se compara cu un ciufulici zambacios langa tine (si nu ma refer la DS [:D] ) [url="http://tabloute.blogspot.com"]tablouri pentru copii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata! Fetelor, multumesc mult pentru sustinere in ce piveste bb2![flo] Eu insa nu sunt foarte optimista, asa ca ne-am dat timp pana prin mai-iunie, iar daca nu iese, iau foarte serios in considerare un nou fiv. Mai vedem ce o fi... Nici eu n-am folosit nimic pana acum pentru dinti; si n-am nici un gel in casa. Recunosc insa ca si aici am fost norocoasa pana acum, in afara de un pic de maraiala, ros ceva jucarii si ceva mai multa saliva, nu am avut probleme.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...