Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Delfinasi jucausi de iulie-august (98)


Recommended Posts

Dau o cafea buna, mamici!

 

Vine sora/mea acasa o luna! Bine, ca se inparte in o mie de locuri, va sta mai putin pe aici, dar tot e bine. Plus incep aniversarile printre finii nostri, asa ca in fiecare weekend ( aproape) o tinem in petreceri :)

 

Noi suntem bine, sanatosi, voiosi, voinici. Am un copil minunat ( cu tot cu varsta asta uneori teribila), ne intelegem bine, ne distram impreuna, ne iubim si ne dragalim. Si iar ma gandesc cu nostalgie ca trece perioda asta... Dar ce sa fac, asta e ritmul vietii, incercam sa ne adaptam.

 

Sa aveti weekend fain! Un pup special pt Adriana :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 169
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La stelute de iulie-august 2013, am rugat un moderator sa ma ajute. Si mi-a facut primul capitol si apoi am putut sa-l editez. Crissy, ai zis ca cunosti o moderatoare, nu?

 

Raul nu ne mai zice mama si tata- acum suntem Paula si Cosmin. Si cand il intreb cine e mama lui, imi zice ca el e mami lui!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paula, pot face capitol nou, dar e munca multa cu formatarile. Eu eram ofticata ca am muncit atata [}:)] ca sa o iau de la capat. Dar acum, dupa cum vezi, mi-a trecut.

O iau pe bucatele, nu va speriati cum arata prima pagina, pun link pana nu se inchide subiectul si ramaneti pe langa "usa"  [:D]

Capitol nou

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Salutare!

 

A inceput sa mi se para chiar haioasa ghicirea numelui de pe fb in functie de id-ul de pe dc. Noroc ca-s aniversarile copiilor si asa ma mai prind [:)]

 

Of, pe fb de abia apuc sa intru seara iar situatia nu cred ca se va schimba in vitorul apropiat, ba dimpotriva. Dar chiar si asa ma bucur ca sunteti bine, ca deh atasamentul e puternic.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Buna.

Daca va intereseaza, aici gasiti incaltaminte si haine pt pitici mai mari si mai mici.Sunt de foarte buna calitate si au preturi foarte mici. Ce nu este pe stoc in principiu se poate aduce la comanda.

https://www.facebook.com/pages/Haine-Pentru-Copii-Si-Parinti/170496303145610

 

O zi buna va doresc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...