Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Urgent! Abces pe coada piscii


Recommended Posts

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

A avut acu' cateva saptamani o aventura (de atunci i se zice pisica parasutista). S-a urcat in pod si a sarit de acolo, aterizand cam ... in pivnitza ... Cel putin de acolo am recuperat-o noi, la vreo 6 ore dupa ce disparuse. Era cam ciufulita cand am gasit-o, cu o entorsa la un picior, dar muscatura la coada nu i-am observat-o. De asta vrem sa o sterilizam, sa nu mai aiba asa spirit aventurier si sa nu mai atraga toti motanii din vecini (care ii canta serenade pe sub geam). Multumesc, Giulia!
'Cos what I feel is the only truth for me
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu i-as face mai multe zile de antibiotic, abcesele cozii sunt periculoase, se vindeca greu si infectia poate recidiva,ajungandu-se la amputare.Afla exact ce antibiotic i-a facut si cat dureaza-penicilina de obicei nu e retard,tine doar 24 de ore(vorbesc de cea de uz veterinar) ...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pisica mea se bate tot timpul cu o pisica din vecini si e vesnic muscata de coada [bang]. A avut abcese de cateva ori. Eu i-am dat antibiotic oral si a functionat de fiecare data. Health is a state of physical, mental and social wellbeing and not merely the absence of disease or infirmity . World Health Organisation I'm not insane, my mother had me tested! Dr.Sheldon Cooper “It is our choices...that show what we truly are, far more than our abilities.” Albus Dumbledore
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...