Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Spirulina


Recommended Posts

Buna, am incercat Spirulina de doua ori. Prima data trei zile - dupa care mi-a fost rau , am tinut wc in brate o noapte. A doua oara a venit soacra mea cu spirulina foarte fericita[:D],aveam o perioada foarte aglomerata , a vrut sa fiu spidi - gonzalez dupa doua pastile am luat-o de la capat cu wc. Iar de la ceaiul verde sunt agitata de daram casa[:D]( acea senzatie cand faci exces de cafea)imi tremura mainile si picioare si nu-mi gasesc locul. Poate o fi si din cauza tensiunei, fiindca este mica 9,6 , este tensiunea ideala pentru mine. Mi-a fost recomandat ceaiul verde de catre un medic fiindca este un bun detoxifiant, numai ca la mine nu merge[:D]. Eu mai i-au vitamax cand sunt obosita. [flo] Denisa220972 mamica puiului Denisa Timpul vindeca ranile, acorda-ti timp. Mutatia C677T-heterozigot, Mutatia A1298C-heterozigot, gena PAI1-4G/5G-heterozigot. O sarcina oprita din evolutie la sapte saptamani.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am luat azi prima oara 2 pastile de Spirulina+ Chlorella, cu jumatate de ora inainte de masa. Sunt curioasa sa vad daca au efcet sau nu. Evident nu ma refer la ziua de azi, ci la luna asta.[:D] **Fur is for petting*** http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts#!/profile.php?id=100001793812916
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...