Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 43
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Citat:
citat din mesajul lui Roxana_G
Pinacolada, noi avem planuri ceva mai indepartate. Mult mai indepartate! [pup] Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei
Departarea de care vorbesti are legatura cu centura de karate sau..? btw, cum a fost la concurs? [flo] ===================== Mami de [url="http://dhbf.daisypath.com/PvYGp1.png"]Ioana [/url] (27.09.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani doamnelor! Cu intarziere, scuze, si o viroza infioratoare pe care am reusit sa o pasez si Alexei. Nu prea am timp de povestiri, ca ma asteptau la birou cu drag dupa absenta de boala de ieri. Dar tare as povesti, macar pe net, ca voce nu am sa palavragesc. Baiatul a trecut concursul, nu am vazut inca o alta centura pe acasa. Cum a fost? Haos si distractie. [:D] Cat despre locatia de conced, Carpatina, ai fost bine informata. [pup] Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Citat:
citat din mesajul lui carpatina
Citat:
citat din mesajul lui Roxana_GCat despre locatia de conced, Carpatina, ai fost bine informata. [pup]
align="right" id="quote2">Am fost informata? Io? [wow]=====================Mami de Ioana id="red"> (27.09.2007)id="Comic Sans MS">
align="right" id="quote2">Pai nu ma asteptam sa ghicesti. Dap, am fost in Hong Kong si prin China. Ne-am intors ieri, foarte incantati si putin obositi. Ne asteapta un weekend cu 2 petreceri de ale lui Andrei si un concurs de sah. Tot al lui. [:D] Balerina se produce weekendul celalalt. Poze nu am descarcat, dar oricum nu mai am cont de cand cu schimbarea lui webshots. Daca imi mai dai o adresa de mail pe PM iti trimit acolo. Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...