Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Juniori de Iulie - August * 2004 * (110)


Recommended Posts

neata

Robi si eu as confisca tableta. cat timp crezi tu ca e destul. ca clar e premeditata, vorba lui Andries [:)]

ai mei si amandoi cam gutunariti, Patrick tuseste urat... na. sa mai si bolim nitel.

noroc ca afara e frumusel si caldut, parca parca simt un miros anemic de primavara.

o zi frumoasa sa aveti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata!

 

Roxana, sanatate multa!

 

Felicitari concurentilor pentru rezultate!

 

Liliana, succes la evaluari! Felicitari micii actrite!

 

Andries, felicitari lui Victor pentru performantele la tenis.

Andrea, asemenea si Stefaniei.

 

Mie mi-ar place sa faca mai mult sport, sa bata mingea pe maidan (desi John e total impotriva [:D], cica trebuie sa lucram organizat![:D][:D]) insa din pacate copiii din zona nu au acelasi program asa ca nu prea au cu cine sa bata mingea...[:I] Si mai sunt si cainii![bang][bang]

Raman cele doua ore de dans pe saptamana unde se "organizeaza dezorganizarea!"

 

Roberta, a mea ma minte in fatza si bate delicat din gene..."Minti!"

"Bineee, bineee, dar numai un pic!"[bang][bang] Imi vine sa-mi dau palme!

 

Olivia, eu sunt de parere ca Luca nu are nimic. (deh imi dau si eu cu parerea[:I])

 

Maria si cand isi face lectiile se gandeste la altceva (cateodata ii mai scapa cate un cuvant din "actiunea" care ii vajaie ei suplimentar prin cap![:D][:D][:D])

In schimb imi place la ea ca dezvolta orice subiect pana iese o compunere mica [:D] Daca ar fi si corect scrise ar fi minunat![:D]

 

O zi excelenta sa avem!

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mneatza si de la noi !

Vb de vacanta ? Cand vine ? Si eu o astept sa ne relaxam diminetile ... desi de cand Giulik isi da stingerea la 8 juma seara, diminetile sunt mult mai bune.

 

____________________________________________________id="red">

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,

empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi

ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,

nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black">

Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Alexid="green">[flo] Lucaid="navy">[floare3] Lorenaid="orange">[flo2]

U R G E N T: I n i m i o a r a l u i Aid="blue">Lid="purple">Eid="maroon">Xid="blue">id="red"> [flo]

Si micuta O L I V I Aid="teal"> are nevoie de noi ... acum [floare3]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar asa, cand Pastem, aveti idee ? Oare iar e decalaj mare ?!

 

____________________________________________________id="red">

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,

empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi

ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,

nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black">

Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Alexid="green">[flo] Lucaid="navy">[floare3] Lorenaid="orange">[flo2]

U R G E N T: I n i m i o a r a l u i Aid="blue">Lid="purple">Eid="maroon">Xid="blue">id="red"> [flo]

Si micuta O L I V I Aid="teal"> are nevoie de noi ... acum [floare3]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce decalaj frateee ...

Si vacanta de 1 saptamana e 01-05 aprilie ? Mai avem oleaca de tras ... uoofff ...

 

____________________________________________________id="red">

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,

empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi

ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,

nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black">

Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Alexid="green">[flo] Lucaid="navy">[floare3] Lorenaid="orange">[flo2]

U R G E N T: I n i m i o a r a l u i Aid="blue">Lid="purple">Eid="maroon">Xid="blue">id="red"> [flo]

Si micuta O L I V I Aid="teal"> are nevoie de noi ... acum [floare3]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...