Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (184)...STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

Neatza,

 

nu am chef de scris, va las doar meniul de ieri.

 

MD telemea, ou fiert, carnat salta verde si ardei capia

P ciorba de legume

C ciulama de ciuperci ca carne de porc

G o patratica de cioco

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue"> Ilinca- 18.04.2011id="size2">id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ziua buna

 

ia sa va dau eu un "boost" stiintific, sa vedeti cata dreptate are nenea Monti si noi ca ne tinem de el [:D]: Mult Zahar = diabet

asa ca, tot inainte [;)]

 

Brandu, io am mai zis, daca vreti modificari in tabel le pot face eu fara discutii. promit ca nu stric nimic [:D]

 

nu mi-a fost foame deloc azi pana la ora 12 (de la racaiala in gat mi se trage.. am avut la micul dejun Strepsils si apoi Tabtum verde [:D])

 

la pranz am branza si salata de castraveti si rosii. de cina nu am nimic in afara de niste supa crema de legume. sa vad ce mi-o mai da prin cap....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

roxanaid="red"> fa-ti de cap cu tabelasul dara daca spui ca ai timp...da sa nu-ti dai prea multe floricele[:D][:D]

 

Edit: is just me..sau au innebunit gravidutele din prea mult timp de trimit mesaje private la lume sa le voteze la diverse concursuri?

 

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.id="size2">

id="violet">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa va spun ce am mai mancat si eu ....

 

Dimineata: salata maaare, dar fara ulei/sare.

Pranz: am facut (blender destul de slab, deh) un smoothie bestial din : spanac la greu, cateva nuci, conopida, apa. Fara sare sau alte condimente. A iesit mai bine decat ma asteptam.

Seara am in program una din: berbec la cuptor cu legume / omleta + salata / suc din fructe la greu. Pt mine "la greu" = 1 litru.

 

Rugaminte: vreau si eu in tabel. Am inceput la 1 Ian la 121 kg. Acum cateva zile: 113kg. Greutate dorita in prima instanta: 99Kg. H=180cm.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va pup dragelor [pup][pup]

 

dadui eu back ieri da degeaba ... nu a mai aparut nici macar un randulet [:D] .... nici n-am cum sa mai reiau ce am scris [asia]

 

meniul meu de ieri:

md. biscuiti de tarate (la cuptor pe hartie de copt din: tarate de ovaz, fulgi de ovaz, albus de ou, sare) + lapte cu cafea

g. smoothie mar cu fructe de padure

pr. ciorba de legume cu inimi, pipote de pui + ardei murat

g. doua fasii finn crisp cu magiun prune (mi-era o pofta de dulce teribila)

ci. creier pane (facut la cuptor pe hartie de copt si dat doar prin ou si branza uscata rasa) + ceapa rosie

 

somleacid="red"> de ce esti amarata ???

 

roxanazid="red"> multumesc [pup] pentru ca ne ajuti cu tabelasul ... imi pare rau ca nu apuc sa o mai ajut eu pe brandusik ... saraca s-a oferit sa ma ajute si eu i-am pasat toate atibutiunile fara ca sa-i mai dau pauza din cand in cand macar [q]

roxanaz id="red"> ai incercat sadou pentru dureri de gat ??? lapte putin caldut combinat cu galbenus de ou si miere de albine ... nu e monti dar face teribil de bine [:D]

ti-am scris si ieri de asta dar cum s-a dus mesajul ... of of

 

brandusikid="red"> te pup [pup]

 

andanii [flo][hia][hia]

 

2007...2012 de la 95 la 64 kg :):)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

Roxana, multumesc mult pentru trecere in tabel. E perfect asa, si sper sa scad mereu [bibe]. Sa-ti dau adica de lucru [:D]

 

Liviu, felicitari pentru scaderea mare, si tine-o tot asa. Eu imi amintesc ca esti ambitios, cu cat scazi mai mult, cu atat te ambitionezi maimult, asa-i?

 

Brandusa, si eu am primit, de aia si prefer sa nu fiu logata permanent. Imi trec datele doar in fereastra cand trimit mesajul...

 

Revin mai tarziu cu amanunte, sunt, ca de obicei [bang] in graba.

 

O zi faina si sanatate bolnavioarelor!

 

 

Adina, Jasmina (24 iulie 2003) & Floris (23 decembrie 2007)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bon, imi pare bine ca n-am facut prostii [:D]

Liviu, esti in tabel.

Brindu, vezi ce cuminte sunt?? [:-)))]

pm-urile alea v-as ruga sa le raportati la spam, da? aveti butonas [:)]

 

am mancat si eu un mar azi, recunosc cu rusine ca nu mancasem un fruct... de luni! nu-s prietena deloc cu fructele de iarna, merele nu prea imi plac, as manca doar mandarine si ananas, dar nu am fost la cumparaturi si le-au terminat piticii.

 

Andanii, nu am facut, ai dreptate. las ca parca trece... sper eu. tusesc cu gratie oricum, toata lumea ma lauda ca se vede ca am exersat [:D]

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...