Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (184)...STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui brindusik
roxanaid="red"> ai fost cuminte..dar am doua amendamente[:D]1. nu is in ordine alfebetica[:-@][:-@]2.nu am nici un butonas de spam
align="right" id="quote2">sa traiti sefa, asa ii bine? [:D]despre butonu' de spam. ai vazut ca a aparut? [:p]Child, merci. deci conopida "piureizata".eu aseara m-am porcit cu covrigei si chips-uri, cu copiii, la film. bad, bad girl!azi trebuie sa ma tin tare, mai ales ca unul dintre colegi ne-a adus un .. tort de martisor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buan dimineata. Sunt o incepatoare in ce priveste Monty, de aceea vreau sa va intreb daca avem voie sa adaugam semite floarea soarelui in cerealele de ovaz cu lapte. Incerc sa-mi fac si eu un meniu zilnic, dar ma mai poticnesc uneori. Multumesc.

 

 

Oana, mami curajoasa de Tudor si David

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau, frumoaselor! La multi ani!![bum] Sa aveti o primavara frumoasa si cu kg putine[flo]

Onycaid="red">, nu merg semintele (lipide) cu fulgi de ovaz, nici cu lapte (glucide). Dar poti sa pui fructe de padure daca vrei (nu si alte fructe). ovazul se combina doar cu lapte degresat, by the way.

Eu azi sigur nu sunt conforma. de fapt am inceput de aseara, ca am fost la un business dinner si am mancat prostii, azi-noapte n-am dormit, ca amandoi copiii au fost plangaciosi si cu febra, asa ca azi sunt turbata de somn si de oboseala. am inceput cu croissant cu unt[bang] la MD. Si am primit martisoare din martipan!!!

 

Va pup dulce[:D]

 

 

 

Ninha, mami lu' Mirci si Matei

 

Don't ever get used to the world around you.id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va puppp

 

Puisoruleid="red"> cum e valeriana ??? chiar am vrut sa iau aseara de la lidl da nu ii stiu gustul ... am luat-o pe cealalta doar [asia]

daaaa, e si setul de cani de ceai si farfurii (ala alb) la reducere ... il luasem la pret intreg la craciun [bang]

 

onycaid="red"> teoretic nu e voie sa pui semintele ... practic din cauza ca-s sanatoase din cand in cand in mentinere iti poti permite [asia]

 

 

 

andanii [flo][hia][hia]

 

2007...2012 de la 95 la 64 kg :):)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andani, eu iau valeriana uneori cand nu dorm si e superbine. Imi fac un ceai de obicei din flori de portocala (are efect de linistire), pun 2 lgt pline de miere si adaug 20 picaturi de valeriana. Dorm ca un bebelus dupa.

 

Meniul de ieri a fost cam asa:

MD: branza cubulete

P: 1 ou fiert si piep de pui

C: varza calita cu sunca afumata.

 

Azi:

MD: branza cubulete

G: 2 oua fierte

MD: mai am piept de pui

C: cred ca niste carne la gratar cu salata.

 

Va urez o primavara frumoasa si cu mult soare in suflet si multe kg in minus!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lorelei era vorba de salata numita valeriana care se gaseste la lidl [:D] ... dar iti multumesc pentru raspunsul tau , imi prinde bine ... te pup [pup]

 

scriu si eu meniul de ieri

md. biscuiti din tarate cu lapte cu cafea

g. -

pr. ficatei de pui cu ceapa si frunze patrunjel + ardei iute

g. finn crisp cu magiun prune

ci. racitura din aripa de curcan cu ceapa (adica am lasat si ceapa fiarta acolo in racitura cu carnita) si cateva capere murate [pofta]

 

andanii [flo][hia][hia]

 

2007...2012 de la 95 la 64 kg :):)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...