Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Am nevoie de ajutor


Recommended Posts

Ca este postpartum sau nu, conteaza mai putin, important este ca pare o depresie majora, si trebuie facut ceva urgent.Nu stiu care este situatia in Anglia, nu stiu daca aveti asigurare medicala, dar cred ca si daca mergeti la camera de garda de psihiatrie, cu siguranta te va consulta cineva.Este suficient sa spui cam ce ganduri iti trec prin cap... Nu ezita sa ceri ajutor, si nu amana, nimic nu se va rezolva doar gandind pozitiv.Depresia este o boala organica, nu doar psihica,si se trateaza cu medicamente.Off... ...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 111
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

eu am impresia ca mama ta se impune in fata ta,in legatura cu cresterea si educarea copilasului tau...iar tu te simti acelasi copil-marioneta, inutil,controlat si criticat la fiecare pas,care,chiar daca are un bb de nota 10,simte ca nu-i suficient ca sa-si multumeasca mamica. sfatul meu-multumeste-i frumos pentru ajutorul acordat si trimite-o acasa.[alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi bine daca cineva de specialitate ar putea sa-i dea cateva sfaturi macar... capul sus fata! fa-ti un dus...un ceai... ce crezi tu ca te linisteste de obicei si asteapta ca precis va veni si un raspuns pt tine... undeva acolo sus cineva te iubeste...stiu eu [pup] Mami de: baietel [copil] & fetita [bb]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt perfect de acord cu caress, iti trebuie ajutor medical urgent. Nu neglija, nu amana. Se repara cu medicamente. Sunt de acord si cu parerea izabelei, si eu cred ca te-ai descurca mult mai bine fara mama ta. Cand viata iti ofera un vis care iti intrece de departe orice asteptari, nu e de bun-simt sa jelesti atunci cand se sfarseste.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmencat, banuiesc ca pe mama a luato in ideea de a o mai ajuta. Baietelul ei a fost cam ca al meu... a urlat zi si noapte de cand au venit acasa. Kytana are multe nopti ne dormite, probabil ca nici de mancat nu mananca cine stie ce de frica sa nu faca colici bb... inca alapteaza... Cel putin asta era situatia cand eram si eu la odisee... Mami de: baietel [copil] & fetita [bb]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc de raspunsuri. Imi este foarte greu sa fac ceea ce spuneti. Daca o trimit inapoi, o trimit la moarte. Acasa nu avem pe nimeni, are deja 65 de ani, daca Doamne fereste, i se intampla ceva nici nu am cum sa aflu. Plus, asa a fost crescuta si ea, nu a vrut sa fie o mama rea. Oricum a fost, tot ce a facut, a facut-o pentru mine. Cateodata nu manca ea ca sa imi dea mie. Nu pot sa o parasesc acum. Revin la ce am zis mai devreme, nu stiu daca este vina ei pentru ca eu nu stiu ce sa fac cu viata mea. Mereu m-am intrebat de ce m-am nascut. Eu nu gasesc un scop in viata asta. Nu ma pot bucura de nimic. Nimic nu ma face sa zambesc. Nici in excursii, nicaieri... Nu stiu daca puteti intelege ceea ce simt.
Pinga [mamica] cu [bebic][url="http://lb1f.lilypie.com/JSegp2.png"]Pingu mic Luca[/url] - 12.10.2012
-= Love life, live love =-
[url="http://gasculita.wordpress.com"]Blog de neuron insarcinat[/url]
[url="http://iulia-elena.blogspot.ro/"]Iulia va invinge cancerul![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...