Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi iubiti de Sept-Oct 2010(19)


Recommended Posts

Buna!

 

Cami, felicitari lui T pt cele 12 kg (noi inca visam la ele, cred ca abia pe la 3 ani o sa le aiba..) si ce ma incanta mai tare e ca a inceput sa manance la gradi, sa testeze gusturi noi, bv [pk]

Andreea, si noi am fost la gradi sa ne interesam pt la toamna, dar cica nu se fac inscrieri deocamdata, sa revenim..[:-@]

Mari, wow ce declaratie frumoasa [olala]

Ref la gesturile de tandrete, L vine cu bratele deschise si spune "hai, o-mbatisae..o salutae.."[:D]

 

Fetelor, ati cumparat urzici? parca mi-e pofta de-o mancarica, doar ca am vazut doar la tigani...si mi-a fost nu stiu cum sa cumpar..

Aici e vreme inchisa, au venit si ceva stropi de ploaie, asa ca stam in casa..i-am scos plastelina... pe seara il asteptam si pe tati sa mergem la morfologie..am ceva emotii [:)]

 

va [pup]

 

 

Nico, mami [8**] Larisa 15/09/10 [gravi]10+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna fetele![flo]

Dau un suc!

 

Si mie mi-e pofta de urzici,spanac....ieri am mancat la nasa mea bors de stevie...tare bun...nu am mai mancat pana acum!

 

Am o veste buna luni mergem sa facem analizele pt gradinita...si sa incepem gradinita[:I]...acum sa speram ca ii place...o cunosc pe educatoare...suntem prietene...

 

Sa aveti o zi buna!

Maine plecam la fini la bucuresti!Nu stiu daca voi mai intra...

 

https://picasaweb.google.com/101222113583431248528/2Ani

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mari, pipici pentru Vladutul. [pup] Asta da declaratie! [olala]

 

Cami, yeee!!! Bravo, Tudor! Se pare ca si Alexandru a trecut de 11,5 kg, deci suntem pe drumul cel bun.

 

Nicopic, bafta la eco. Sa vii cu vesti bune!

 

Andreea, la ce gradinita mergeti? Succes!

 

 

Adriana, mama lui Alexandru (17.09.2010) [:)] si [gravi] 22+ [baietel]

 

Poze

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

 

Noul bb este bine, in grafic, doar ca a dormit tot timpul ecografiei, pozitia destul de incomoda si cu greu au putut fi facute masuratorile..si surpriza, se pare ca va fi fetita [:D]

Andreea, drum bun si sedere placuta! [flo]

Adriana, ms [pup]

Mari, si noi am stat in casa, am facut o ciorbita de pasare, putina curatenie, baie pe cap... acum astept sa se trezeasca L si sa vedem unde iesim (cred ca sigur la cumparaturi de papa)

 

 

Nico, mami [8**] Larisa 15/09/10 [gravi]12+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

suntem matinali[:D], asa ca am timp de cafea si ceai!

 

Nico, felicitari pentru masuratori[pk]! Si mie mi-a zis la prima masuratoare ca se pare ca-i fetita, dar la urmatoarea am avut poza graitoare[:D]. Multa sanatate[flo][pup]

Andreea, incep emotiile cu gradinita? Elenys ce zice, vrea la gradinita?

Adriana, cel mai mult ma bucur ca a inceput sa manance mai bine si mai variat, nu am ajuns la nivelul celorlalti copii, dar suntem pe drumul cel bun. kg-mele conteaza mai putin, daca copilul are o alimentatie corecta[pup]. Tu cum te simti? Va intoarceti inainte de nastere sau mai devreme?

Mari, ce declaratie frumoasa[olala], eu primesc doar la cerere[:I]

Ana, voi cum mai sunteti cu mancatul? caci cu vorbitul ai laudat-o si sunteti pe drumul cel bun[pup]

 

La noi vremea este urata, frig[q]. Ieri am iesit afara si l-am bagat cu urlete in casa, inghetase de tot si el tot voia in curte[bang].

 

Camelia,mami de [bonjovi] (10/9/10) id="Trebuchet MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...