Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dieta hiperproteica & alte ghivece de diete*2


Recommended Posts

Apoi daca as manca peste cred ca as fi slaba rrrau , ca nu mi place :(

Acum am in minte merele cu scortisoara copate la mw :-)))

 

____________________________________________________id="red">

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,

empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi

ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,

nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black">

Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Alexid="green">[flo] Lucaid="navy">[floare3] Lorenaid="orange">[flo2] Oliviaid="purple">[flo]

 

Urgent:id="red"> Pentru ochisorii IONELEIid="red"> [flo2] [floare3] [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mie tocmai mi s-a umplut gura de apa cand am vazut farfuria aia cu baby carrot...[pofta].Asta voi manca diseara, inabusiti cu un strop de ulei de masline si o manuta de boabe de chimen.Si declar oficial ca de azi-nu de maine,nu de la 1 martie, sunt la dieta!

 

...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui caress
Mie tocmai mi s-a umplut gura de apa cand am vazut farfuria aia cu baby carrot...[pofta].Asta voi manca diseara, inabusiti cu un strop de ulei de masline si o manuta de boabe de chimen.Si declar oficial ca de azi-nu de maine,nu de la 1 martie, sunt la dieta!...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...
align="right" id="quote2">Pai da ca baby carrot,fierti ,isi maresc numarul de glucide.Esti pe calea cea buna![:D]dulcetica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui caress
Mie tocmai mi s-a umplut gura de apa cand am vazut farfuria aia cu baby carrot...[pofta].Asta voi manca diseara, inabusiti cu un strop de ulei de masline si o manuta de boabe de chimen.Si declar oficial ca de azi-nu de maine,nu de la 1 martie, sunt la dieta!...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...
align="right" id="quote2">hihi1 martie e vineri!amana!sambata vii la minevezi ca fac colivaCand viata iti ofera un vis care iti intrece de departe orice asteptari, nu e de bun-simt sa jelesti atunci cand se sfarseste.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dulcetica
Citat:
citat din mesajul lui caress
Mie tocmai mi s-a umplut gura de apa cand am vazut farfuria aia cu baby carrot...[pofta].Asta voi manca diseara, inabusiti cu un strop de ulei de masline si o manuta de boabe de chimen.Si declar oficial ca de azi-nu de maine,nu de la 1 martie, sunt la dieta!...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...
align="right" id="quote2">Pai da ca baby carrot,fierti ,isi maresc numarul de glucide.Esti pe calea cea buna![:D]dulcetica
align="right" id="quote2">Bine,ii mananc cruzi,multumita?:)) Oricum nu as putea manca jumatate de kg o data,daca mananc doar jumatate pot sa i inabus putin...?...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, sigur ti-ai luat niste rosii pentru poza , dar recunosc ca e tare ispititoare...

 

Tocmai am descoperit ca exista o aplicatie care ti calculeaza absolut tot ceea ce bagi in gura, plus necesaruul de calorii pentru targetul de greutate si timp pe care ti l-ai propus.E ca o jucarie, ma distreaza foarte tare.Cica mie mi ar trebui 1260 kcal/zi ca sa ajung la 57 pana pe 15 aprilie.Am calculat cu greu( toate denumirile sunt in engleza) ce am mancat azi plus ce intentionez sa mananc diseara si abia am ajuns la 700..Chiar asa sa fie...?

 

...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu sa mi se calculeze, unde ai gasit aplicatia ? :-)))

 

 

____________________________________________________id="red">

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,

empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi

ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,

nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black">

Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Alexid="green">[flo] Lucaid="navy">[floare3] Lorenaid="orange">[flo2] Oliviaid="purple">[flo]

 

Urgent:id="red"> Pentru ochisorii IONELEIid="red"> [flo2] [floare3] [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...