Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dieta hiperproteica & alte ghivece de diete*2


Recommended Posts

Daaa, merele sunt bune, eu la fac asa: scot mijlocul, decojec, pun 3-4 in bol asa in picioare , presar scortisoara si tin 4 minute, apoi in fct de alura inca 3-4 [pofta]

Carmen [pk] baga lichide muuulte macar [:)]

 

____________________________________________________id="red">

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,

empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi

ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,

nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black">

Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Alexid="green">[flo] Lucaid="navy">[floare3] Lorenaid="orange">[flo2] Oliviaid="purple">[flo]

 

Urgent:id="red"> Pentru ochisorii IONELEIid="red"> [flo2] [floare3] [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Daca imi amitesc beau si eu miine apa.Stiam ca trebuie sa nu maninci nimic 30 minute ulterior.Bautul apei in sine e o dieta.Deci o sa slabim la dublu.[:D]

Carmencat,n-ai mai mincat? Cum de te-ai saturat brusc cu o portocala si n-ai descoperit asta pina acum?[:D]

Sz,astept sa te cintaresti,sa vad efectul.

Imi faceti pofta cu toate amalgamurile! Deocamdata ma tin tare.

 

dulcetica

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu beau, ca nu am o ora inainte de cafea de dimineata...

 

Gata si cina mea, sper doar sa fie ultima! :) Doua linguri de sote de mazare cu o bucatica de somon la gratar + o turtita de tarate si un pic de salata de sfecla.

 

...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu nu mananc mult, aia e problema

Sunculitele mele se datoreaza mancatului o data pe zi, cel mult de doua ori si statului in fund pe scaun mai mult de 8 ore.

Asa ca probabil ca organismul meu cand prinde ceva de mancare face uaaaaaaaaaaaaa ia sa pastram cat mai mult, ca cine stie cand imi mai da ceva.

Trebuie lucrat la mese multe si mici in loc e una si buna.

Da' e greu...

 

Caress, mancat un pic de supa de rosii. Cheala. E ok?

 

 

Cand viata iti ofera un vis care iti intrece de departe orice asteptari, nu e de bun-simt sa jelesti atunci cand se sfarseste.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui caress
Eu nu beau, ca nu am o ora inainte de cafea de dimineata...Gata si cina mea, sper doar sa fie ultima! :) Doua linguri de sote de mazare cu o bucatica de somon la gratar + o turtita de tarate si un pic de salata de sfecla....in a world filled with distrust,we must still dare to believe...
align="right" id="quote2">pai... dormi! ca sa fii sigura![:D]Cand viata iti ofera un vis care iti intrece de departe orice asteptari, nu e de bun-simt sa jelesti atunci cand se sfarseste.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna !

Aseara am mincat o jumatate de felie de cozonac.Azi nu s-a vazut nimic la cintar. Azi sper sa nu mai bag rateuri.

Nu poti sa te abtii toata viata,dar macar daca iei cite o gurita ,in rest cumintenie totala.

Sz, care e efectul fructelor?Ce mai maninci?

Bella,where are you?

Weekend placut!

 

dulcetica

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui caress
Dulcetica, rusinica..[:)] Un Tic Tac nu ai fi mancat......in a world filled with distrust,we must still dare to believe...
align="right" id="quote2">DE 3 saptamini nu m-am atins de nimic. Poate ar fi bine saptamina asta sa iau cite ceva ,in doze mici:cite un fruct,etc.De vinerea viitoare am o saptamina de mincare cit vezi cu ochii.Cred ca se depune mai rau ,daca ma apuc brusc de mincat.dulcetica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...