Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Juniori de Iulie - August * 2004 * (111)


Recommended Posts

La multi ani fete dragi.

Eu am serbat prin munca...adica am facut interviuri ptr ca vrem sa angajam...interviuri de la 9 la 4. E deja a treia vinere plina de interviuri si din peste 30 candidati vazuti nu ne convine nici unul.

 

Pentru cele care m-ati intrebat de filmulet. Uite-l aici pe situl scolii. Dati clic Night math sau pe prima imagine care o vedeti. Hei, acum sa nu aveti pretentii de vedete de cinema...e filmulet facut de clasa Adelutei, la ea in clasa, cu doamna si colegii ei.

 

http://www.goudy.cps.k12.il.us/index.html

 

Liliana

Poze noi aici: Poze noi

Poze- martie 2008 ; Poze 1 ; Poze 2 ; Poze 3 ; Poze 4

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani dragi mamici! Sa fiti sanatoase, fericite si iubite! [flo][flo][flo]

 

Eu m-am instalat cu Stefi la birou, ea face tema la mate si eu lucrez, este o atmosfera de studiu intens [:D]

 

A aparut la cinema filmul cu vrajitorul din Oz, din pacate avem conditie pentru a merge la cinema, trebuie sa termine Vrajitorul din Oz (se chinuie de vreo luna sa-l citeasca, din pacate nu e prioritate pentru ea, prefera sa se uite la televizor[alcool])

 

Un week-end minunat va doresc!

 

Pupici,

Andrea [mamica] de Stefania [zana](13.08.2004) si Matei [bb] (04.09.2007)

Poze mai vechi si mai noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asa este la copii astia cu cititul..mai pe vrute..mai obligat ..totul este sa ramanem pe baricade. Luca a mai terminat o carte din colectia Goosebumps..daca astea-i plac ..asta cumparam[:D]

 

Aseara ne-am culcat la 4!! A fost la HBO ,un film de Almodovar...f tare!! Dar ciudat ca atoate filmele lui!!!Daca aveti posibilitatea sa-l vedeti..se numeste The skin I live in!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza[flo][pup]

Alice vreau si eu un pic de primavara[flo]ca la noi este o vreme tare mohorata[alcool][bang]

Kim ce cititi acum ca nu prea am inteles,baga detalii....si eu sunt ferma pe pozitii cu cititul....ai vostrii citesc subtitrarile la filme??

Liliana foarte fain filmuletul[olala]l-am urmarit impreuna cu mandra mea...meii Adela pare de clasa a 4 a [olala]

Am pus si niste poze daca va era dor:))

http://s1228.photobucket.com/albums/ee455/noigorodei/Facebook/2013/#!cpZZ4QQtppZZ20

hai puicei si o saptamana faina sa avem[flo][pup]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mneatza, la noi a plouat si e frigut :(

Giuli citeste la tv, nu i place cand ramane ceva in suspans si nu afla daca traieste pacientu` au ba, la grey`s de exemplu :D

Noi sambata am fo` la cosmetica la epilat de maini si urmeaza picioroangele peste doo saptamani.

 

____________________________________________________id="red">

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,

empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi

ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,

nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black">

Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Alexid="green">[flo] Lucaid="navy">[floare3] Lorenaid="orange">[flo2] Oliviaid="purple">[flo]

 

Urgent:id="red"> Pentru ochisorii IONELEIid="red"> [flo2] [floare3] [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dada, pt ca au ras de ea ca era mai maimutza pe maini si a zis ca refuza sa poarte tricou vara asta :-) Asa ca i am explicat ce inseamna si a spus ca e pregatita. Si a fost. I a palcut ceara ca era rrroz. Azi a mers atat de fericita la scoala, nu va puteti inchipui, a scapat de un stres imens.

M am tot gandit si nu avea rost sa o las sa si manance nervii inca 1-2 ani cand era ceva inevitabil.

 

____________________________________________________id="red">

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,

empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi

ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,

nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black">

Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Alexid="green">[flo] Lucaid="navy">[floare3] Lorenaid="orange">[flo2] Oliviaid="purple">[flo]

 

Urgent:id="red"> Pentru ochisorii IONELEIid="red"> [flo2] [floare3] [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata!

wow!!! depilat?? saracuta [:D]

Ioana , Luca citeste subtitrarile...chiar daca nu apuca la celel mai alerte sa citeasca tot...

Uit asta este colectia de citit:http://www.piata-cartii.ro/colectii/830/GOOSEBUMPS. Nu te gandi ca-s horror cum este trecut in wikipedia...sunt super pt copii,pt ca stau cu sufletul al gura si vor sa citeasca pt a afla sfarsitul..Luca a vizionat ce-i drept si filmele..sunt episoade de aprox 30 min.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...