Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

saltele top din burete


Recommended Posts

tata are nevoie de o saltatea din aia Top din burete, care se pune peste salteaua obisnuita.e f. buna pt cei cu dureri de spate. de unde sa cumpar si ce imi recomandati? michelle "Fear less, hope more; Whine less, breathe more; Talk less, say more; Hate less, love more; And all good things are yours"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 3 months later...

Si eu am probleme cu spatele, dar nu mi-am pus saltea peste saltea, nici n-am mai auzit de asa ceva pana acum, sincer. Mi-am luat una medicala h19 de la expert saltele. E in garantie 3 ani si de anul trecut dorm pe ea fara probleme. Pe langa faptul ca pretul a fost super ok, mi-a convenit ca mi-au livrat-o acasa. M-a atras salteaua medicala pentru ca e rigida si imi tine spatele intr-o pozitie corecta. Astia de la Previ fac saltele bune, care respira, nu transpira si sunt antialergice. Mi se pare ca fabrica e in Pipera. Eu sunt mai bolnavicioasa asa, am alergii, deci m-a interesat si aspectul asta. Spor la cumparaturi si sanatate tatalui tau!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...