Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce gãtim azi * Cap. 92*


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

danyce,chiar m-am uitat"dupa tine"pe subietul asta si nu te vazusem,m-am gindit ca...poate,poate! [:)]

 

Eu va urmaresc,si ma inspir d emulte ori de la voi.

 

Si eu vreau mamaliga cu brinza(tot pentru mine doar...fii mio are gusturi 100% nemtzesti,sotzul maninca dar asa...sa nu ma supere pe mine ca lasa-n farfurie [clo] ),trebuie sa cumpar malai ca nu mai am!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

danyce,chiar m-am uitat"dupa tine"pe subietul asta si nu te vazusem,m-am gindit ca...poate,poate! [:)]

 

Eu va urmaresc,si ma inspir d emulte ori de la voi.

 

Si eu vreau mamaliga cu brinza(tot pentru mine doar...fii mio are gusturi 100% nemtzesti,sotzul maninca dar asa...sa nu ma supere pe mine ca lasa-n farfurie [clo] ),trebuie sa cumpar malai ca nu mai am!!!!

Ei, eu sper sa mai astepte piticii vreo doua saptamani macar.

Oricum, datorita lor tot poftesc romaneste:)) N-am mancat atata mamaliga de cand ma stiu ca in sarcina asta.

 

Sotul meu adora mancarea romaneasca (la loc de frunte fiind sarmalele, salata de boeuf, salata de vinete si mancarica de spanac cu sos de smantana si usturoi, ca in ArdeaL), doar mamaliga nu o mananca (mancase candva la o vara de-a mea cu branza burduf mai acrisoara si de atunci nu-l conving neam sa guste si variantele mele).

Fiica-mea e pe la Paris in vacanta, asa ca acum am de gatit doar portii mici pentru noi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iete gand la gand: fac un pui de mamaliga cu ou fiert si cu iaurt gras in loc de smantana si cu branza, pentru copii. Apoi ar trebui daca reusesc sa ma urnesc sa fac o ciorba de dovlecei sa avem zilele astea si diseara cand vine barbatul aduce acasa o friptura pe care s-o facem la gratar sa mancam cu varza ramasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...