Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce gãtim azi * Cap. 92*


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,6k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salata de boeuf. Cu smantana si o urma de maioneza pe deasupra... e gustoasa, poate ca am pus cam multa sare totusi  [:)]

In rest nu am mai facut nimic ca de 2 zile ma chinui cu zacusca. Dar am terminat si cu asta! Le-am facut mai devreme anul asta dar nu stiu cum o sa ma descurc cu timpul asa ca m-am organizat mai din timp si printre picaturi asa...

Azi insa trebuie sa gatesc ca s-a cam golit frigiderul... cred ca imbrac copiii si mergem pe la piata. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am luat de la piata niste fasole verde dar cand am intrebat baiatul a zis ca el vrea tocaita. Asa ca tocanita a fost cu salata de sfecla rosie, bineinteles.

Io as fi mancat o musaca... dar nu mananca nimeni si doar pt mine numai fac. Io am mancat salata de boeuf. 

Si am mai facut o placinta de mere cu foi din comert care s-a mancat toata deja  [:)]

Azi fac o ciorba de vita doar. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot io.

Pulpe la cuptor cu garnitura de fasole verde cu usturoi.

Supa de sfecla rosie. A iesit buna  [:)]

Diseara pt copii spanac cu peste. 

Dimineata au avut mar cu biscuiti azi.

Si o sa fac si ceva dulce mai pe seara... un chec sau un fel de prajitura cartof ... numai ca eu le fac mici ca pe bomboanele rafaelo. Si fara ciocolata. cu nuca de cocos. ies bune. 

Pt noi seara doar mere ca am intrat la regim si am cumparat o lada!  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:)]  La asta mica inca nu i-am dat ciorba cu bors... le-am mai acrit unde era musai cu niste corcoduse in primavara, cu lamaie sau suc de rosii cat s-a putut.

Da...mananca orice. Spanacul il fieb si asa fiebinte il amestec cu un cub de unt apoi sfaram pestele. Fara sare, fara vegeta fara nimic. [:)]  

Sotul meu zice ca el nu poate nici sa se uite cand mananca cineva asa ceva! Ete na! 

Daca nu ii pui sare copilului de mic in mancare nici nu o sa-ti ceara! 

A mai ramas niste peste, asa ca maine le mai pun si brocoli in spanac ca am proaspat in frigider si nu o sa-l tin 5 ani!

 

Cam asa arata gustarea fetei. Sunt doar fierte un pic. Imi pare rau ca nu i-am facut poze la final cand aduna frimiturile eta tare comica. 

post-111954-0-78750500-1378151343_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...