Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul vesel & tocanita de hiperhiposuper diete*3


Recommended Posts

Curcubeu` e cuminte in asteptarea lui 15 martie cand mere` cu catela la groomer si ea va sta doo ore fatidice in MdShit, ta-na-na-naaa freedom :-))) etc etc

 

____________________________________________________id="red">

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,

empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi

ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,

nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black">

Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Alexid="green">[flo] Lucaid="navy">[floare3] Lorenaid="orange">[flo2] Oliviaid="purple">[flo]

 

Urgent:id="red"> Pentru ochisorii IONELEIid="red"> [flo2] [floare3] [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 216
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui szivarvany
Curcubeu` e cuminte in asteptarea lui 15 martie cand mere` cu catela la groomer si ea va sta doo ore fatidice in MdShit, ta-na-na-naaa freedom :-))) etc etc____________________________________________________id="red">Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">_____________________________________________________id="red">Au nevoie de noi:id="black">Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Alexid="green">[flo] Lucaid="navy">[floare3] Lorenaid="orange">[flo2] Oliviaid="purple">[flo]Urgent:id="red"> Pentru ochisorii IONELEIid="red"> [flo2] [floare3] [flo]
align="right" id="quote2">...si vei manca o salata greceasca..sau cel mult una cu ton! :))) Sper ca nu visezi la Big MC!![:D]...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hot][bat][yum][pepsi][porc]

[:D] a fost musai sa fac abuz de cateva iconite [:D]

 

____________________________________________________id="red">

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,

empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi

ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,

nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black">

Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Alexid="green">[flo] Lucaid="navy">[floare3] Lorenaid="orange">[flo2] Oliviaid="purple">[flo]

 

Urgent:id="red"> Pentru ochisorii IONELEIid="red"> [flo2] [floare3] [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu azi am prezentare ... deci dupa ea ma asteapta socializare cu cleentu ... cu gustarici, foetaje, croisant, sucuri evident nu naturale ... cafea. Macar am cafea, desi la ora 5 ... nu prea mai are farmec. Tre sa pun seflcontrolul la maxim si sa zambesc profesional.

Mie mi-e somn, sunt usor enervabila si n-am chef de nica azi, bleach.

 

eu

Mihai

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ralule, sa ai o zi usoara la munci si daca tot esti pe acolo, vezi daca poti manca totusi ceva [flo]

 

 

____________________________________________________id="red">

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,

empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi

ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,

nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black">

Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Alexid="green">[flo] Lucaid="navy">[floare3] Lorenaid="orange">[flo2] Oliviaid="purple">[flo]

 

Urgent:id="red"> Pentru ochisorii IONELEIid="red"> [flo2] [floare3] [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ralcat
Eu azi am prezentare ... deci dupa ea ma asteapta socializare cu cleentu ... cu gustarici, foetaje, croisant, sucuri evident nu naturale ... cafea. Macar am cafea, desi la ora 5 ... nu prea mai are farmec. Tre sa pun seflcontrolul la maxim si sa zambesc profesional. Mie mi-e somn, sunt usor enervabila si n-am chef de nica azi, bleach. eu Mihai
align="right" id="quote2">Vezi sa nu maninci clientul ,ca pe la 5 mie mi se face o foame groaznica.Eu stau la birou pina la 19 ca am videoconference,moment in care eu am de facut bagaje.[bang]Va pup si aveti grija cit si ce mincati!dulcetica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru a rezista tentatiilor de tot felul trebuie sa nu mergeti flamande la nici un eveniment sau petrecere...

eu nu am avut nici o abatere in ultimele trei saptamani de cind am inceput regimul, am fost in vizite unde s+a servit pizza si tiramisu, a fost 1 martie si am fost servita cu bomboane, care din pacate au ajuns la gunoi, singura abatere este in weekend cind gatesc peste si il maninc cu putina mamaliga, am facut acasa crema de zahar ars si clatite si nu am gustat... dar am avut grija sa fiu satula cit de cit

pe mine ma satura, chiar daca doar pe moment supele si ciorbele de zarzavat

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui bebe03
Pentru a rezista tentatiilor de tot felul trebuie sa nu mergeti flamande la nici un eveniment sau petrecere...eu nu am avut nici o abatere in ultimele trei saptamani de cind am inceput regimul, am fost in vizite unde s+a servit pizza si tiramisu, a fost 1 martie si am fost servita cu bomboane, care din pacate au ajuns la gunoi, singura abatere este in weekend cind gatesc peste si il maninc cu putina mamaliga, am facut acasa crema de zahar ars si clatite si nu am gustat... dar am avut grija sa fiu satula cit de citpe mine ma satura, chiar daca doar pe moment supele si ciorbele de zarzavat
align="right" id="quote2">Felicitari si tie![flo]...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

caress multumesc! eu sunt foarte determinata, acest regim l-am inceput dupa cum am zis din motive de sanatate...

timp de 12 ani am avut aceeasi greutate si m-am simtit ok, dar o data cu trecerea anilor au aparut problemele de sanatate care m-au determinat sa imi schimb radical felul de a ma hrani.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui caress
http://www.femeia.ro/sanatate/nutritie/100-de-alimente-fara-calorii-1778982?p=4
align="right" id="quote2">

oare de ce in lista asta nu apar ciupercile ?! [:D]
na, ca am si eu o problema azi [:D] ca mi am relistat superdieta sa o lipesc pe frigider acasa [:D]


si raportez ca mi am mancat pranzul: un bol de kiwi + portocale rosii. pana diseara, daca vreau, am mere [8D][:D]


____________________________________________________id="red">
Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
id="black">
id="size1">
_____________________________________________________id="red">

Au nevoie de noi:id="black">
Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Alexid="green">[flo] Lucaid="navy">[floare3] Lorenaid="orange">[flo2] Oliviaid="purple">[flo]

Urgent:id="red"> Pentru ochisorii IONELEIid="red"> [flo2] [floare3] [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...