Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul vesel & tocanita de hiperhiposuper diete*3


Recommended Posts

Habar nu am...cred ca nu au incaput, trebuiau sa fie doar 100.:)) Ciupercile sunt ok, mai ales crude in salata.Oricum, nu inabusite, nu cu cascaval, nu ciulama..

 

Si tu in lista aia a ta, in afara de kiwi ,mere si varza, mai ai ceva?

 

...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 216
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Alimente recomandate:

varza, broccoli, conopida, salata, castraveti, lamai, portocale, grapefruit, mere,cirese,caise, telina, morcov, masline, ciuperci, porumb, rosii, ardei,kiwi, ananas, ceapa, usturoi, fasole verde;

 

astea`s :-) pt primele 2 saptamani, dar eu voi prelungi la 3 pt abaterea din 15 :D

sau poate chiar 4, dat fiind ca simt ca nu voi muri de foame [:D]

am sa urmez si eu sfatul cu ciorbele cu leguminoase fara alte nepermise, baza insa vor ramane merele si varza (care sunt ieftine[:I]).

azi ma simt tare increzatoare, mi se trage de la bautul de dimineata [:D]

 

ca nu vi am zis, n am fotografit, mixtura aia o pun intr un flacon de 2,5 l de pepsi [:D][:D][:D] si mi tot torn in cana de cafea [pofta]

 

 

 

 

____________________________________________________id="red">

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,

empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi

ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,

nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black">

Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Alexid="green">[flo] Lucaid="navy">[floare3] Lorenaid="orange">[flo2] Oliviaid="purple">[flo]

 

Urgent:id="red"> Pentru ochisorii IONELEIid="red"> [flo2] [floare3] [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iti faci niste salate combinate din ce spui tu mai sus, de mori! Sau ghiveci de legume...Mai variaza ca mori in 3 sapatamani mancand doar mere si varza! Ciorbele/supele de legume sunt minunate, tin de foame si au extrem de putine calorii, fa-ti si ia-ti si la birou, poti manca si un litru pe zi fara sa se simta.

 

...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ai mare dreptate, Caress, asa voi face, caserole am destule :D

Buna si ideea ghiveciului, sper sa infloreasca mai rpd autohtonele sa le gasesc in piata :D

 

____________________________________________________id="red">

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,

empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi

ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,

nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black">

Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Alexid="green">[flo] Lucaid="navy">[floare3] Lorenaid="orange">[flo2] Oliviaid="purple">[flo]

 

Urgent:id="red"> Pentru ochisorii IONELEIid="red"> [flo2] [floare3] [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

caress,

imi place fotografia ca nui slaba scandura are forme[:D], mult succes, aici la astea slabe scandura le zice bubble head cas slabe dunga si au capul prea mare,

 

bebe,

buna idee de a nu pleca nicaieri flamande nu mai exista tentatia [flo]de a te abate de la dieta, eu am in masina o pungulita cu migdale, seminte, biscuiti de orez, diperata rau [:D]

 

 

mamica lui Ana Maria

 

 

Nihil Sine Deo!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si io am fo` in grup aseara, mi a adus taica`mio carne la gratar. Si chiar daca era afumata si deshidratata pana n porii porilor, am mancat cu fasolica mea :D Nu regret nicio clipa, sa fie clar :D O fo` buna.

 

Meniul pe azi: 500 ml apa cu lamaie in drum spre servci, apoi pana la pranz dau pe gat cei 2 l de mixtet mar+kiwi+apa. La pranz imi voi duce caserola cu varzuta, tananana si mai am la servici 2 mere si vreo 3 kiwi daca ma apuca foamea si pofta.

 

____________________________________________________id="red">

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,

empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi

ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,

nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black">

Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Alexid="green">[flo] Lucaid="navy">[floare3] Lorenaid="orange">[flo2] Oliviaid="purple">[flo]

 

Urgent:id="red"> Pentru ochisorii IONELEIid="red"> [flo2] [floare3] [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Prima seara in care nu am calcat stramb!!! Si m-am si culcat devreme (adica la 12.30, ceea ce e extrem de devreme pentru mine).Ce face sala din om, sunt atat de multumita ca am reusit sa ma mobilizez, de nici nu va pot spune! In afara de ce am scris am mai mancat doua felii de pomelo si am baut aproape un litru de lichide-apa si ceai neindulcit.Probabil ca maine nu pot duce lingura la gura de febra musculara, dar e de bine [:D].

 

...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...