Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul vesel & tocanita de hiperhiposuper diete*3


Recommended Posts

[flo2][flo][floare3]

La multi ani !id="purple">

[flo2][flo][floare3]

 

 

____________________________________________________id="red">

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,

empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi

ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,

nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black">

Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Alexid="green">[flo] Lucaid="navy">[floare3] Lorenaid="orange">[flo2] Oliviaid="purple">[flo]

 

Urgent:id="red"> Pentru ochisorii IONELEIid="red"> [flo2] [floare3] [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 216
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani dragelor, o primavara frumoasa si usoara! :)[flo][flo][flo]

 

Acush apar toate verdetzurile yummy!!! Ma duc sa iau niste salata verde ca mi se facu pohta.

 

Caress, e f fain sa faci sport, asa-i? Si mie imi place de numa', mai demult citeam de 10 ori si nu intelgeam fetele care ziceau ca au devenit dependente de sport...

Azi nu se tine zumba si deja sunt frustrata, trebuie sa fac ceva acasa.

 

Si tot azi am sa imi pun in aplicare reteta inventata (cred) de mine: sarmale cu carne de pui si quinoa.[pk]

 

Va pupez!

 

_______________________

 

mami de andi [bat] si ilinca [copil]

_________________________

 

traduceri si asistenta

________________________

"Fericirea nu are valoare daca nu e impartasita."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inca bine ca erau la sala, Caress, asta e si mai important.

Mult, mult spor tie [pk] si tie Pitzinuca [bis]

 

____________________________________________________id="red">

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,

empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi

ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,

nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black">

Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Alexid="green">[flo] Lucaid="navy">[floare3] Lorenaid="orange">[flo2] Oliviaid="purple">[flo]

 

Urgent:id="red"> Pentru ochisorii IONELEIid="red"> [flo2] [floare3] [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi -MD musli cu fructe inmuiate in ceai( nu as fi crezut ca sunt bune fara lapte sau iaurt, mai ales ca nu au niciun adaos de zahar-slava Domnului)

-G- astept o prietena in vizita si vom bea un capuccino cu lapte si inghetata, ca e 8 martie, nu? [:D]

-P sper sa fie pe la 14.30-15.00-mi-am luat la mine un borcan cu fasole verde, 3 fire de marar si o lamaie(de ulei am uitat, usturoi nu pot sa ii pun)

C- habar nu am, diseara ma duc la repetitia pentru Flashmobul de maine pentru Laura Stoica, asa ca nu stiu .Daca vom manca in oras imi voi lua o salata cu ceva branza, sa vad.

 

...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI SI NUMAI BUCURII TUTUROR DOAMNELOR[flo]

Azi am primit cadou de la sefi o zi libera de la job, dar nu apucai sa ma odihnesc ...de dimineata sunt tot pe drumuri..., nici nu am prea apucat sa maninc decit in fuga sper sa nu fac prapad diseara.

de dimineata am baut un ceai

apoi putina branzica cu 2 ridichi si o felie de sunca de pui ramasa de la fica mea

pe la 13, o portie anemica musaca cu dovlegei si o rosie

am fost in piata sa cumpar peste si am luat si niste hamsii sarateeeee, am gustat vreo trei, si de atunci stau cu sticla de apa linga mine ca mi-e sete ca sunt asa satrateeee[bang]

aviz celor care nu pot bea apa...mincati hamsiii fratilor ca beti la apa de nu stiti de voi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, dupa ce eri am rezistat eroic la toate bomboanele, prajiturile, fripturile (ca pe 8 e ziua de nastere a maica-mii) - am fost in oras si m-am razbunat mi-am cumparat o oja [:D] apoi seara am cedat psihic si am mancat 2 pere mari de tot... cred ca in viata mea nu mai mancat cu atat pofta niste pere.

 

of-of... greu. Adevarul e ca de 2 zile am ameteli (mai ales in ziua de proteine)si stau si ma gandesc acum cum sa continui. Vreau neaparat sa slabesc, dar cred ca trebuie sa modific putin Dukan.

 

J si Carla (05.02.2006)

Culinare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...