Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul vesel & tocanita de hiperhiposuper diete*3


Recommended Posts

Neatza, sunt pe baricade, pup ca am de lucru. revin

 

 

____________________________________________________id="red">

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,

empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi

ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,

nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black">

Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Alexid="green">[flo] Lucaid="navy">[floare3] Lorenaid="orange">[flo2] Oliviaid="purple">[flo]

 

Urgent:id="red"> Pentru ochisorii IONELEIid="red"> [flo2] [floare3] [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 216
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sunt in barlog ca s a intors frigul, mai usor cu dieta dar mobilizata la maxim de proiectul curatenie prin casa :D

Vreau sa vina primavaraaaa

 

(mey, nicio sefa de trib, doar deschizatoare de subiecte noi, atat)

 

____________________________________________________id="red">

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,

empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi

ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,

nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black">

Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Alexid="green">[flo] Lucaid="navy">[floare3] Lorenaid="orange">[flo2] Oliviaid="purple">[flo]

 

Urgent:id="red"> Pentru ochisorii IONELEIid="red"> [flo2] [floare3] [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt pe baricade, nu am calcat stramb deloc, m+am obisnuit cu regimul asta, nu imi e deloc greu fiindca maninc destul cit sa ma satur

meniul de ieri

dimineata celebra branzica de vaci buna pentru stomac si imi tine de foame pina pe la 11, mai bag un ceai, doua si vine pranul

la pranz ieri 2 oua fierte si 2 bucatele de peste fript cam 150 de grame

seara pe la 17 ciorba de peste si o omleta din 2 oua rosie si ceapa verde cu salata de varza, mai tarziu ceai cu lamaie

azi

 

ieri am consumat prea multe oua si 2-3 zile nu mai maninc

dimeneata branzica cu ceai de fructe de padure

la prinz peste la cuptor cu rosie

seara ciorba cu multe zarzavaturi si putina fasole si muschi de porc si poate si o salata verde

cam asta

cu un asemenea meniu si fara alte abateri se slabeste cam 1,5 kg pe saptamina

va doresc o saptamina usoara

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt pe baricade, mananc din 2 in 3 ... urc scari, sunt toata o depresie neagra, a venit iarna si noru si frigu. Ieri am facut 2 ore pana la munca, ca paraliza orasu de la 10-15 cm de zapada ... zici ca n-au vazut zapada in viata lor, pana ca si romanii se misca mai bine decat belgienii, desii sunt mereu nepregatiti.

Cred ca mi-au inghetat toate florile de pe balcon, am lalele, narcise si zambile si le dadusera niste frunze ... acu la -15 grade ... vai viata lor.

Vreau vara, vreau lumina si vreau soare. Cred ca vreau prea multe.

 

eu

Mihai

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu vreau sa se faca odata cald si asa sa ramana!!!!

 

Sunt putin nesigura de cate kg am in mod real pentru ca ma cantaresc pe mai multe cantare si fiecare arata altceva, ceea ce ma scoate din sarite.Si diferentele sunt de peste 2 kg, asa ca habar nu am cum stau de fapt.Apucandu-ma de sala ma astept sa iau 1-1.5 kg, intotdeauna patesc asa in prima faza, se ,,umfla '' muschii pe mine rapid (de aia si trebuie sa fiu atenta ce fac si cat fac)

 

...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai ca mai avem un pic si vine si caldura! noi sa fim pregatite cu mai putine kg [flo]

 

eu sunt mai pe baricade, mai pe langa (sotul a luat un bidon de pepsi si gauffre cu cioco [pofta] )

nu stiu nici eu cat am slabit, dar pantalonii sunt larguti

vineri se fac 2 saptamani de superdieta, asa ca o sa incep faza a doua (adica adaug peste, oua, lapte degresat) dar tot pe legume si fructe o sa ma bazez. poate o sa am si mai multa vointa sa fac un pic de sport prin casa, daca ma lasa bebe, sau macar sa nu mai folosesc liftul. daca va vad pe voi ca mai faceti si sport, ma mobilizez si eu!

 

 

 

mami de [baietel] din 10.08.2012

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La lift am renuntat si eu inca de la inceputul anului 2013, dar de alta miscare nu sunt in stare, astept vremea buna sa iesim in parc poate, poate alerg...

Stie careva ce grasime are branza de vaci, facuta in casa din lapte acru, teoretic grasimea se aduna deasupra si cind se face branzica se da deoparte, dar...in regimul meu trebuie sa aiba sub 20% grasime,

eu maninc o portie in fiecare dimineata cam 150 de grame si ma gindesc daca fac bine???

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...