Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul vesel & tocanita de hiperhiposuper diete*3


Recommended Posts

Pai laptele cata grasime are?O indepartezi sau o lasi, ca nu am inteles?Si cata branza, in grame obtii dintr-un litru de lapte?Oricum are muuuult sub 20%, gandeste-te ca smantana grasa are 20.Daca imi raspunzi la intrebari iti spun exact cat are.

 

PS Peste 20 % grasime poate avea doar untul, sa stii.Asa ca stai linistita, nu depaseste o branza facuta in casa, nici macar din lapte de tara...

 

...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 216
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Grupul vesel, sunteti bine?Ieri am zis pas pentru sala, dupa pranz am simtit un nou val de febra musculara, mai rau decat prima data, dar pe alti muschi,asa ca am zis ca e nevoie de o pauza.O sa ma duc vineri si probabil si sambata,daca sunt in stare.Tot ieri am citit prima carte a lui Montignac.Imi place!Voi, ce povestiti?

 

...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata!

eu sarbatoresc cu un ceai intrarea in etapa 2 de superdieta si -4,5kg! nici nu imi vine sa cred, dar cantarul asa zice. mi se pare totusi cam mult pt 2 saptamani (in care am calcat si stramb) dar cred ca astea au fost chiar kilogramele puse acum in iarna, de sarbatori, si de asta s-or fi dus mai repede.

acu'...sper sa nu ma culc pe-o ureche si sa renunt taman acum! mai e cale lunga.

in meniul de azi: apa cu lamaie, ceai mult, peste afumat, mai pe la pranz o salata si apoi fructe.

 

 

 

 

mami de [baietel] din 10.08.2012

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu azi sarbatoresc :). Mi-am facut comanda pe net de blugi, de la esprit, si-mi vin. Am trecut la masura 29 la blugi, ceea ce pentru mine si fundul meu mare e un mare eveniment, tinand cont ca am scazut de la 33. Si ca sa fie devastarea bugetara totala, mi-am luat si o fusta care imita pielea, care e 28 si sta pe mine ... imi vine sa ma pup de mandra ce-s de mine.

Weekendul asta avem in plan pizza si alte nebunii, ca tot e Lasata Secului si de luni ... antricot de ananas, tocana de citrice, friganele de mere, pere si banane [:D].

 

 

eu

Mihai

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io`s tot nasol, asteptam din august sa mi treaca mucii de laa lergie si acum m a pocnit iar ceva de mi rau de crap; evident am motiv sa mananc ceva mai consistent, dar nu mi pasa, doar sa mi treaca raceala sau ce naiba o fi. In weekend am dormit f putin si am tras cu smotruiala, asa ca s obosita la dublu.

Ralu, felicitari [bis]

 

____________________________________________________id="red">

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,

empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi

ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,

nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black">

Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Oliviaid="blue">[flo] Ionelaid="red"> [floare3]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt tot pe regim, azi se facu o luna, in weekend am calcat si eu putin stramb fiindca am sarbatorit copilul si nu am mai vrut sa ma abtin atat, am gustat cite putin din preparate, dar tot gol fara piine, bilantul la cintar nu e wow, adica intr+o luna per total s+au dus 5 kg, desi in prima saptamina erau deja -2,5, pe parcurs am mai slabit dar mai lent...pe haine se cunoaste cel mai bine, nu mai am fuste si pantaloni potriviti in talie, doar blugi ca aia sunt elestici...

o sa tin in continuare as mai avea 10 kg de dat jos poate in doua luni o sa reusesc

azi am mincat niste cascaval dimineata si acum urmeaza sa maninc 2 oua pentru pranz si ceai cu lamaie ca si la noi bintuie gripa peste tot

multa sanatate sz...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, dragelor, eu de cand cu prietenia cu Dl Monti caut retete, gatesc si mananc intr-una.Cica sunt la dieta, mai mare rasul!Daca are rezultate,asta discutam peste vreo doua saptamani ca deocamdata e prea devreme sa o recomand si altora,treceti toate pe Monti ca e dezmat culinar in toata regula!!![:D][:D][:D]

 

PS-O testez eu ca imi permit sa iau 2 kg, nu se face gaura in cer.Dar deocamdata am pierdut 2 in primele 4 zile, ceea ce e incurajator.

 

...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...