Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Grupul vesel & tocanita de hiperhiposuper diete*3


Recommended Posts

  • Răspunsuri 216
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna tuturor

 

nici nu stiu de unde sa incep sa va povestesc... mai intai s-a imbolnavit Carla cu febra, tuse si tot tacamul... apoi a fost ziua mea, fripturi, un tort mare etc, apoi m-am imbolnavit eu si inca nu mi-am revenit complet, plus PMS, migrena si nevoia de-a da cu ceva de pamant!

 

Vestea buna e ca nu m-am ingrasat, aia proasta e ca nu mai tin regim ca momentan nu pot. Vreau sa merg la sala dupa ce imi trece si sa mananc mai usor.

Dar n-ati scapat de mine, raman aici pana reusesc sa slabesc...

 

J si Carla (05.02.2006)

Culinare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io`s tot pe aratura, calc stramb de tot, sper sa ma remobilizez. Am multe ganduri si belele si nu vad luminita inca.

 

Sanatati la toata lumea si sa vina odata primavara aia sa ne energizam [bis]

 

____________________________________________________id="red">

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,

empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi

ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,

nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black">

Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Oliviaid="blue">[flo] Ionelaid="red"> [floare3]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu ma lupt de azi cu o foame nebuna! am mancat ciuperci, ciorbita de loboda/stevie, o banana, vreo 3 cani de ceai si tot imi e foame!

in weekend am calcat stramb de tot, ieri am mancat 2 felii de costita,dar asta e, merg mai departe!

 

da' nu mai pot de foame!cred ca bag si o salata, poate imi trece!

 

sanatate maxima bolnavioarelor! pt raceala la mine merge foarte bine ceai Hapciu; e facut de fares, pare natural si merge tare bine cu lamaie..mai ales pe vremea asta[nani]

 

mami de [baietel] din 10.08.2012

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inteleg ca ai inceput dieta cu covrigi, Dulcetica?Ah, daca ar exista, as fi cea mai fericita...Dar cum cu ajutorul lor m-am ingrasat 5 kg, ma abtin..

 

Eu nu postesc, n-am postit niciodata mai mult de o saptamana, si nici acum nu intentionez, continui cu Monti, dieta pofticiosilor.La mine functioneaza, clar, iar combinata cu mersul la sala vad ca da rezultate.

 

...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui caress
Inteleg ca ai inceput dieta cu covrigi, Dulcetica?Ah, daca ar exista, as fi cea mai fericita...Dar cum cu ajutorul lor m-am ingrasat 5 kg, ma abtin..Eu nu postesc, n-am postit niciodata mai mult de o saptamana, si nici acum nu intentionez, continui cu Monti, dieta pofticiosilor.La mine functioneaza, clar, iar combinata cu mersul la sala vad ca da rezultate....in a world filled with distrust,we must still dare to believe...
align="right" id="quote2">[:D]Hai ca mi-am insusit critica si ma las de cura asta.Aseara am mincat inclusiv cartofi copti.O sa va placa de mine,ca ma cumintesc.Azi fac salata![:D][pup]dulcetica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A sasea zi de Monti, peste 2,5 kg mai putin.Daca nu ar fi atat de complicat de tinut, ca informare prealabila si ca ingrediente speciale necesare,mai ales daca vrei sa fii foarte strict, as recomanda-o tuturor, si mai ales celor care trebuie sa fie de cursa lunga cu dietele.

 

...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...