Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Licuricii mari de ianuarie-februarie 2009 (1)


Recommended Posts

A mea n-a mai fost la gradi de o luna si jumatate, maine avem programare la consult oftalmologic, ieri am reusit sa ajungem pentru urocultura si exudate. [url="http://dinputinsefacemult.blogspot.com/"]Din putin se face mult - ajutor umanitar![/url] [url="https://picasaweb.google.com/106847915526522394338"]Lucrusoare de vanzare...[/url] In atentia celor carora le face placere sa depaseasca limitele celor scrise de mine: in cazul in care considerati ca aveti dovezi de necontestat cum ca am facut 99 de oua, pe care le ascund in camara, cu intentia de a le vinde la suprapret, va invit sa deschideti un subiect special pe aceasta tema. Multumesc pentru intelegere.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 119
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani dragelor [flo][flo] Selene nici Razvi nu a mai fost la gradi de la sfarsitul lui ianuarie, am primit amenintari de la gradi ca pierdem locul daca nu vine pana cel tarziu 1 aprilie. Cica nu le vina sa creada ca a fost atata timp bolnav, desi m-am dus cu biletul de iesire din spital, unde zice clar ca a stat o sapt acolo si ca se recomanda 2 sapt sa stea acasa sa se refaca timpanul. In plus le-am dus si trimiterea pt operatia de polipi. dar nu ai dom'le cu cine sa te intelegi. I-am spus sotului ca data viitoare sa se duca el sa vorbeasca cu educatoarea / directoarea ca eu ma infig in ele. pup fetele! Crisspy, [mamica] fericita de [copil] Razvi (16.02.2009) si [bebic] Andra - Maria (26.08.2011)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...