Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 2 weeks later...
Draga mcoca,eu sunt foarte obisnuita si niciodata nu mi-a trecut prin cap sa fac judecati de valoare cuiva! Francezii niste idioti? Oare de unde o veni chestia asta?Ei sunt cu ani lumina inaintea noastra!De fapt si ei si altii! Daca ma deranjeaza ceva la unii francezi este faptul ca nu vor sa faca distinctia dintre rom(tigan)si roman, si stii ceva? Nici macar pentru asta nu-i pot judeca din moment ce sunt agasati si chiar agresati in propria lor tara! Te rog poti fi mai explicita? Sa ma obisnuiesc cu ce? Situatia mea este foarte legala si foarte la punct deci nu vad cu ce ar trebui sa ma obisnuiesc. Sa ma obisnuiesc cu mizeriile si rautatile unor concetateni? Cu asta niciodata nu voi fi de acord! Cred ca am fost un pic inteleasa gresit,nu am probleme in general dragele mele, doar ca acum este o situatie un pic mai speciala pentru mine,atata tot! Multumesc pentru raspunsuri si zile insorite va doresc ca de ploaie si zapada ne-am saturat! [pup] Octavian 09/12/1995 Sarah 34+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...