Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Colectia de toamna-iarna 2005 (44)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 231
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Deci cine vrea sa vina la 18 sau mai tarziu in Tineretului ne gaseste acolo. Cred ca o sa ne ducem spre locul de joaca mare cu tartan de langa Cafeneaua actorilor.

 

Nati a facut o tragedie ca in pastele cu creveti pe care mi le-a cerut ea am pus usturoi verde. [bang]

sunt o bucatareasa fara vocatie si fara viitor, asta e. [cusca]

 

Ilenutza, asa ma gandeam si eu sa-mi fac: un mail fake pe care sa-mi fac un cont fake. Adica sa nu aiba legatura cu numele meu. Sa nu pun poze si sa rog pe toata lumea sa nu ma tag-uiasca in poze. Dar mi-e lene si de atata lucru. Si mi-e tarsa sa tot caut prin setari cum sa fac sa-mi scot tot ce nu ma intereseaza, gen ca x a raspuns la un sondaj si y a facut z puncte la un joc. Asa ca mai bine spun pas daca nu e absolut necesar, i.e. , daca mai activeaza cineva si pe aici. [grup]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

http://www.hotnews.ro/stiri-esential-14688558-ministerul-educatiei-publicat-planul-cadru-final-pentru-invatamantul-primar-elevii-vor-studia-limba-moderna-incepand-clasa-pregatitoare-matematica-adauga-ora-clasa.htm

 

Vad ca s-a publicat noua programa pentru clasele 0-4. Sunt mai linistita, e mai buna decat cea din februarie, s-au mai pus la loc niste o de romana si matematica, de se scosesera atunci. Sunt si mai linistita ca la pregatitoare se va face totusi ceva, de exemplu calculepana la 30 la matematica,dat fiind ca pe Ami va trebui sa o dau la pregatitoare la 6 ani si ceva.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Orele de sport nu le tin doamnele. Orele astea inlocuiesc muzica. Intrebarea e daca se vor tine in clasa sau in sala de sport. Sa vedem. Eu cred ca vor fi practic muzica si muzica pe miscare. Nu prea multa, sa nu se ridice praful.

 

La intalnire au fost Corap, Miri, eu si o mamica de la Nati din clasa cu care ne-am intalnit intamplator si s-a lipit pt ca se jucau fetele. Din pacate nu a fost Anais dar Andrei i-a tinut cu cinste locul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...