Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Colectia de toamna-iarna 2005 (44)


Recommended Posts

Neata la amiaz:))

 

Cine stie sa-mi spuna cate zile au copilasii liber de Paste, eu sunt in ceata deoarece nu am reusit sa ajung la scoala , S nu stie, eu sunt libera de Marti 30.04 -06.05.

 

Azi  am descoperit noua platforma, am fost super ocupata la serv, activitati extra cu S, teme, iesit prin parc cu role/bici/troti.

 

vreu sa stiu daca este cineva vegetarian(lacto-vegetarian) , eu nu mai mananc carne deloc de vreo doua luni si as dori cateva sfaturi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 231
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Noi am fost azi cu Noki la gratar si picnic, a fost atat de placut ce ca a abia pe la ora 20 ne-am intors. Acum ne tot straduim sa ne spalam si sa despachetam, suntem multicei :)

 

Soanso, bine ai revenit! Cum a zis si Maria, copiii sunt liberi 1-6 inclusiv capetele. Ultima zi de scoala marti, prima - martea viitoare. Eu nu ma pricep la regimuri ovo-lacto-vegetariene, tocmai am mancat o gramada de carne [yum]

 

Se pare ca in noua varianta nu mai trebuie sa ne organizam pe capitole sau sa incheiem un capitol la 20 de pagini. Cum facem? Continuam asa, cu capitolele, sau o tinem in lant?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria,Lavi, multumesc de primire si de raspunsuri, S sare de doi metri de  cand a auzit ca e vacanta:)).

 

Sunt curioasa daca pe noua platforma au ramas obiceiurile "proaste" ca in cazul in care scrii  un nume ,prenume sa apara pe google daca dai cautare (postasem odata pe DC numele unui dr prieten de-al meu)

 

nici eu nu stiu inca multe despre acest regim lacto-vegetarian, am multe de invatat , pot spune doar ca ma simt foarte bine, nu poftesc la carne desi ai mei sunt carnivori si le gatesc separat, ma distrez atunci cand gusta din preparatele mele si le plac (au mancat chiftele din soia, salata de naut, salata greceasca).

 

Duminica placuta, noi mergem la expozitie canina:))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Howdy din noua casa!  [fal] Urata raaaaau noua noastra casa, dar amu asta este. [soricel]

 

Cum a zis si Lavilone, am petrecut ieri o sambata superba alaturi de gasca de fetite. Pilula e de coma, misuna non-stop si o capiaza pe mamica ei cu mancatul. Ma rog, cu ne-mancatul. [batcap] Sau ca sa fim si mai exacti, cu mancatul doar cand/cat/si mai ales cum vrea ea  [:-)))]

 

 

Noi am avut ieri si scoala, asa ca ieri chiar ca a fost o zi full.

 

Nu prea am citit in urma. Sper sa ma imprietenesc cat-decat cu noul format de forum, ca pe moment nu ne simpatizam reciproc  [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabitaco, si-a gasit Mateea un nou fan: Ami! S-a uitat numai ochi si urechi la tot clipul.

Multumim pentru filmulet si felicitari!

 

Noki, ultimul emoticon e super! 

Stii ca acasa a mancat smecheria mai bine de jumatate din borcanoiul ala fructe. Si inca dat de Virgil de la care de obicei mananca mai putin decat de la mine.

 

 

Ieri am fost cu fetele la Ateneu, un spectacol de opera pentru copii, cu clasa Silviei. Dupa amiaza am reusit in sfarsit sa fac trecerea la hainele de vara pentru toate fetele. [bib]  [bib]  [bib]  

 

Acasa mai nou, Amalia are 2 favorites: punga cu cartofi si hartia igienica de la baie  [fri] (iaca l-am pus si eu pe asta)

 

Ilenutza, Irinuca ce preocupari mai are?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...