Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Colectia de toamna-iarna 2005 (44)


Recommended Posts

Eu am facut pana acum piata, blatul pt tort, pasca, un drob de ciuperci, toate astea de dus si niste cartofi la cuptor pt pranz.. Deci pana la urma se rezolva. Sper atmosfera sa fie cat de cat frumoasa. Un Paste usor si placut va doresc, ceea ce imi doresc si mie!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 231
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ola

Intru scurt...

 

O saptamana luminata plina de liniste si zile frumoase

 

-[s] ptr Amisor, multa sanatate si zile frumoase!![s]

 

Deci A a adus un virus naspa, ne-a pus pe toti in c..

 

El e bine, bambina savarina pe vindecate, Eu pe semi vindecate, V si sotul rapusi

 

5 nopti nedormite in saptama dinaintea Pastelui asa ca am fost ko

 

Doar 2 plimbari la mare si una la nasi in rest acasa... In curte dar a fost placut

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru urari fetelor! [flo][pup]

 

Pana la urma am avut parte de un Paste frunos pentru ca spiritele s-au potolit si toata lumea a cooperat :)

 

Ne-am intors deja acasa. Ami a fost tare dulce ca era tare nelamurita ea cand ii cantam cu totii La multi ani, nu a stiut nici ca ar trebui sa sufle in lumanare [il] sunt tare dulci la varsta asta.

 

Acum deja e 7 mai asa ca zic si eu:

 

[s] La multi ani, Anais!! Sa cresti mare, sanatoasa si sa ai mult noroc!

Cora, sa va bucurati de minunea de fata!

 

Ilenuza sanatate multa familiei rapuse de gripa. Hai ca deja ati trecut de jumatatea bushelii zic eu.

Ce mai face Irina-savarina, misuna in patru labe sau de manute? In curand face si ea 10 luni.

 

Noi ne-am mirat sa constatam la Alba ca zuzulina urca trepte in 4 labe. (Acasa n-am fi lasat-o sa incerce in casa scarii de la bloc). La socri a urcat frumos in 4 labe treptele de la parter la etaj (practic ajutandu-se de manute) si apoi s-a dus ata in camera surorilor ei la jucarii [hopa]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Amisor zburdalnic si sportiv, sa cresti mare, sanatoasa, frumoasa, norocoasa! [s]

Lavi, sa aveti parte numai de bucurii impreuna !

 

m-am gandit zilele astea la voi si la aniversare, dar ieri ne-am luat cu plimbatul, cataratul (avem acum si noi acum un aventura parc [:D]) si apoi pregatitul inceputului de scoala/serviciu [bang] si n-am mai ajuns deloc la calculator...

 

Corapina, La multi ani lui Anais, ii dorim toate cele bune, sa-nfloreasca, sa fie fericita! [pup] [s]

 

Ilenuta, sanatate, sa va reparati cu bine!

 

Ana a avut o dubiosenie de viroza probabil, febra uriasa 3 zile si gata, din fericire!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria, multumesc!

Unde anume e la voi parc aventura? Ai cumva un link? 

 

 

Am fost cu Ami la cardiolog, nu a progresat stenoza, e tot cam asa, a ramas ca ne mai vedem peste 2 ani. [bis] A zis ca nu are restrictii de viata si ca cel mai probabil va ramane asa, nu se va agrava si nici nu va avea simptome sau restrictii.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria, multumesc, sigur ca ne tenteaza! Imi pare insa rau ca nu sunt mai multe trasee pentru Silvia care are bine peste 150 cm dar nu are inca 12 ani. Poate venim la toamna si poate e usor negociabila varsta. E pe lista! Multumesc inca o data!

 

Ma doare o masea, dentista mea abia maine revine din vacanta de Paste. Nati si-a facut o taietura la genunchi, Silvia si-a scrantit un deget la ora de sport, ii e umflat si albastru,, e acum cu Virgil la medic.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aa, pai in cazul vostru, Silvia e 12+ clar [:D], doar nu va duceti cu certificatul de nastere acolo!

ca idee: traseul de 6-12 ani, Ana l-a parcurs fara cea mai mica problema de vreo 3 ori (problemele au fost pana am reusit sa-i convingem sa o lase). Cristi mai ca nu s-a plictisit. Copiii de 11 ani cu parinti corecti [:D] erau cei mai frustrati.

Sunt ei cam rigurosi si ultra-prudenti acum, la inceput, efectiv toata lumea facea presiuni sa-i lase pe traseul urmator ca dificultate...

 

 

Aoleu, sper ca e ok Nati. La noi merge de minune unguentul cu arnica la vanatai, entorse, dureri musculare, vaccin DTP [:D] etc. Arnigel parca ii spune, de la boiron.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...