Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Colectia de toamna-iarna 2005 (44)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 231
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

scrie chiar in link-ul postat de tine: "Saptamâna 1 – 5 aprilie 2013 din semestrul al doilea este saptamâna dedicata activitatilor extracurriculare si extrascolare, în cadrul programului numit „Sa stii mai multe, sa fii mai bun!”, având un orar specific." noi la ultima sedinta am semnat ca suntem de acord cu activitatile propuse de doamna pentru saptamana asta...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ca e bine, sa nu renunte la ea, ca innebunesc astia mici in ritmul asta. Le-au dat 3 saptamani de vacanta in iarna si una singura pana la vara[alcool] Invatatoarea Mariei si-a rupt un picior si va absenta vreo luna, daca nu si mai bine, spre supararea copiilor. Asa ca toate planurile legate de saptamana viitoare s-au cam dus pe apa sambetei. Chiar isi facuse doamna lista de lucruri interesante, nu stiu cate se vor mai concretiza. Eu m-am umplut cu energie pozitiva sambata, cand am primit oaspeti dragi (cumetri, fini, prieteni) - mi-am sarbatorit ziua de nastere. A fost minunat, demult nu m-am mai simtit asa de bine. Aveam ceva emotii fiindca sunt oameni care nu se prea intalnesc intre ei, unii chiar nu se cunoasteau, dar se pare ca am avut parte de o karma pozitiva in casa, care a legat oameni mici si mari:) Iar cei mici au avut o idee nastrusnica, sa ne coloreze pe fata si pe noi, astia mari si cativa am intrat in hora. Asa ca am avut de cine ne hlizi:)))) Trimit niste poze in contul comun, ca nu erau de pus pe facebook:)))) La anul cred ca ne vom muta locatia de sarbatorit, la ritmul familiei nostre de crestere anuala. La vara vom cununa din nou[:D] A patra oara. ATi auzit ceva, vine primavara anul asta? AM vazut cod portocaliu de ninsoare la Bucuresti pt maine[bang] Maria (29.11.2005), Stefan (31.10.2007) si Ioana [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]1 an[/url] [url="http://s188.photobucket.com/albums/z245/ioana_77/iulie%202008/"]Iulie 2008[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...