Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

voi plescaiti cand mancati??


Recommended Posts

salutare , o intrebare am si eu , este normal ca la masa penrsoana de langa tine sa plescaie in timp ce mananca ??????? mi se spune ca este normal si ca sunt eu intr-o ureche si ca sunt foarte sensibiloasa ....ma apuca toti....... cand trebuie sa mananc cu acea pesoana la masa va rog sa imi raspundeti pt ca speciaL am scris aici ca sa-i arat raspunsurile voastre si sa-o dovedesc ca nu este normal sa plescai ------------------------------------------------------------------ Mamica de buburuze mici si teroriste Xenia 21-02-2008 si Ilinca 10-11-1012 ............................................. Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos -------------------------------------- hainutele noastre: http://www.hainesh.dinmagazin.ro/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 92
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

nu, nu este normal. si mie imi displac cei care plescaie cand mananca...nu mai pomenesc de alte naravuri - sorbitul zgomotos, suptul dintilor dupa masa, samd. Corina - mamica printesei Lori ( 25.06.2007 ) "Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina , multumesc mult pt raspunsul rapid , acum ma pot culca linistita [:D] nu este normal dar....of cat de normal ii se pare lui , nu stiu cum sa fac , am ajuns sa nu mai mancam inpreuna --------------------------------------------------------------- Mamica de buburuze mici si teroriste Xenia 21-02-2008 si Ilinca 10-11-1012 ............................................. Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos -------------------------------------- hainutele noastre: http://www.hainesh.dinmagazin.ro/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu este normal, este badaranie, din punctul meu de vedere. Un taran se duce la Politie sa faca reclamatie ca i s-au furat din podul casei carnatii si slanina. - Unde erai cand au fost furate bunurile? - Apoi... eram acasa... - Si cum, nu ai auzit hotul? - Apoi... noi suntem 9 suflete... si tocmai mancam zama... cine sa mai auda hotu'-n pod... [url="http://dinputinsefacemult.blogspot.com/"]Din putin se face mult - ajutor umanitar![/url] [url="https://picasaweb.google.com/106847915526522394338"]Lucrusoare de vanzare...[/url] In atentia celor carora le face placere sa depaseasca limitele celor scrise de mine: in cazul in care considerati ca aveti dovezi de necontestat cum ca am facut 99 de oua, pe care le ascund in camara, cu intentia de a le vinde la suprapret, va invit sa deschideti un subiect special pe aceasta tema. Multumesc pentru intelegere.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

of....am expus problema in toate felurile posibile .....de 8 ani o tot expun , pana la urma am renuntat sa mai stau cu el la masa , este aiurea , pana si fata mare cand se aseaja spune"tati sa nu plescai" [bang] cum naiba sa il fac sa inteleaga ca totusi.......cand suntem in oras mananca foarte frumos dar se vede ca face eforturi [:D] ma toaca psihic treaba asta si trebuie sa o rezolv cumva -------------------------------------------------------------------- Mamica de buburuze mici si teroriste Xenia 21-02-2008 si Ilinca 10-11-1012 ............................................. Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos -------------------------------------- hainutele noastre: http://www.hainesh.dinmagazin.ro/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MACARIE
of....am expus problema in toate felurile posibile .....de 8 ani o tot expun , pana la urma am renuntat sa mai stau cu el la masa , este aiurea , pana si fata mare cand se aseaja spune"tati sa nu plescai" [bang] cum naiba sa il fac sa inteleaga ca totusi.......cand suntem in oras mananca foarte frumos dar se vede ca face eforturi [:D] ma toaca psihic treaba asta si trebuie sa o rezolv cumva -------------------------------------------------------------------- Mamica de buburuze mici si teroriste Xenia 21-02-2008 si Ilinca 10-11-1012 ............................................. Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos -------------------------------------- hainutele noastre: http://www.hainesh.dinmagazin.ro/
[:D] pai cea mica normal ca te-a auzit pe tine si spune la fel! [:)] Oricum, e funny ce probleme aveti![:)] Inseamna ca totul e ok, daca va impiedicati de nimicurile astea! Multi ani fericiti impreuna! [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu mai stiu unde am citit/auzit ca,atunci cand incep sa te deranjeze anumite aspecte "minore",invizibile,insesizabile sau maleabile(dupa parerea ta[:D])la inceput,de genu' plescait la masa,tusit,gafait,sorbit,suflat nasul,anumite tic-uri,obiceiuri etc etc etc,inseamna ca ti-au cazut ochelarii roz si iubirea e inlocuita de obisnuinta,atasament,respect,comoditate sau lipsa alternativelor[pk] tocmai "maruntisurile" acestea,care,dupa mai multe observatii,nu dispar(asa,din respect unul pt celalalt[:I]),pot duce la certuri...iar certurile repetate pot duce la despartire[alcool] functioneaza dupa tehnica bulgarelui de zapada[flo] edit: ca sa raspund la subiect,eu nu plescai la masa,cel putin,pana acum,nu am primit observatii si,da,mi se pare lipsit de respect sa o faci,mai ales dupa ce ti se atrage atentia in repetate randuri.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...