Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MONTIGNAC (185)...STIL DE VIATA NU DIETA


Recommended Posts

roxanaz daaaa, poti sa razi ... is cam paralela la prajiturit ..... mda, zi-mi te rog cum sa fac ceva cu faina de migdale sau nuca macinata ... mi-e pofta de mor de ceva cu nuca sau migdale si nu stiu sa fac [q] brandusik ai dat 2 kg ??? pai e bineeeeee [pup][pup] caress si eu fac turtite d'astea din ovaz si le mananc cu iaurt degresat [pk][pk] andanii [flo][hia][hia] 2007...2012 de la 95 la 64 kg :):)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Andanii, caut, da? sa nu gresesc proportia, desi eu o fac mai din ochi asa [:)] edit: boon, gasit 2 cesti faina de migdale 2 linguri cacao 1 lingurita praf de copt 5 linguri fructoza 30-40 g unt 1/2 pahar cu apa 3 oua se pun in vasul de sticla si poc la microunde. 3-4 minute. e pe principiul checului rapid la microunde si prietena mea Carmen (montignaca veterana) il face ff des. ii bun!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Brandusik puppp [pup] Roxanaz pai imi spui cantitatile ce le folosesti tu [pup] pupppp aaaa, sunt cu unt , oua ... prea multe chestiuni ... raman la bezea cu ou , fructoza si faina de migdale ... o sa incerc [:D] multumesc pentru reteta [pup] andanii [flo][hia][hia] 2007...2012 de la 95 la 64 kg :):)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum o sa va zapacesc cu intrebarile...Referitor la cantitati, si in special la masa de seara, cat de mare poate fi cina?Poate fi mancata in doua etape?La mine asta e problema cea mai mare, ma culc foarte tarziu, si daca peste zi pot manca foarte putin, seara trebuie sa mananc mai mult decat 5 masline sau un pomelo.Daca fac diseara un sufle de conopida si dovlecel, cu smantana si cascaval (fara oua ca am mancat deja 2 azi) cam cat ar trebui sa fie portia?Sau se mai poate lua o gustare mai tarzie? ...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna si de la mine, Roxana, reteta care ai scris-o e pentru tarta sau ce fel de prajitura ? Ce alte retete cu ciuperci aveti ? Eu stiu supa crema, ciuperci sauté. O sa incerc drobul de ciuperci in weekend. In rest sapt. asta, am mai mancat: brocoli cu diverse fripturi, salata verde, spanac. O zi buna, Cristina, mama lui Victor si a Ancai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma am mancat la cina cele 3 turtite cu un pic de gem fara zahar.O fi bine, nu o fi bine...?Mazarea o mananc peste 3 ore, adica la 10.[:D]De maine le mananc la micul dejun, regulamentar, dar azi am fost un pic nehotarata si zapacita. Later edit: soia pe unde se afla in listele lui Monti?Ca parca nu m-am intalnit cu ea... ...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

caress soia se afla langa naut....deci ig mic...insa iti sugerez sa nu abuzezi de ea...soia e destul de controversata in ce ma priveste ..contine un procent ridicat de estrogen vegetal...si sunt raportate cazuri de cancer la san de la consumul excesiv de soia sau produse de soia.. daca intentionezi sa mananci cand si cand e in regula insa[alcool]

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...