Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Strugurasi de Septembrie-Octombrie 2011 *11*


Recommended Posts

  • Răspunsuri 213
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neatza fetele!

Sunt la datorie, la cafea, cu oalele pe foc [alcool]

 

Dbunny - wow! Ce felicitari frumoase! Tu le.ai facut? Exista cursuri pt asa ceva? Mi.ar placea sa stiu si eu sa fac!

Am mai vazut si pozecu Noa. Ce eleganta este! In majoritatea pozelor ea este in fustita cu pantofiori [pup]

 

Pinky - noi mergem la Mamaia, celelelte statiuni mi se par dezolante.Anul trecut am fost ca si Sei la Complex Mercur Minerva, ne.a placut f mult, pt familii cu copii este ideal, au multe facilitati. Am vrut si anul acesta tot acolo, dar am ratat oferta si ni s.a parut cam scump. Oricummergem tot la Mamaia, la hotelul de job, unde este muuuult mai ieftin.

 

Am uitat sa va spun ce pateste saracuta Inez dupa episodul cu alergia din iarna. De fiecare daa cand iesimpe afara si sta maimult de 10 min sa zicem, i se inrosesc obrajoriisi se umplu de bubite rosii, exact ca atunci, iar dupa max 10 minde intrat in casa ii dispar complet. Totusi, de cand a fost mai cald, ultimele zile, nu a mai patit asa. Sa fi ramas cu o sensibilitate? Exista alergie la frig? Voi ati mai auzit de asa ceva?

 

Va las cafelutza, euma duc sa ma pregatesc de plecare!

 

Zi minunata va doresc, pupici!

 

mamica de 2 fetite iubite!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele,

 

Ce mai faceti?

 

Noi astazi mergem la masurat,cantarit ...chestiile ce trebuie sa le faca la 18 luni!

 

Noi,anul trecut am fost la Saturn este frumoasa statiunea dar hotelurile sunt varza ...deci noi am inchiriat un apartament cu clima si a fost super OK ...cu bucatarie ...si mereu am avut programul nostru si a fost super ...Plaja este cu nisip si apa este mica la mal ...si seara mergeam pe faleza pana in Mangalia unde este superb mai ales in port

 

Va pupacesc! :)

 

Mamica fericita de BB ROBERT-MIHAI (25.08.2011) [copil]

Dumnezeu sa ne ajute sa crestem mari si sanatosil!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor!!!

nanna eu iau de pe laptepraf24.ro dar au doar produse hummana.

Azi nu ma mai doare capul a trecut dupa 4 zile [pk][pk][pk].am fost ieri la generalist si soc mi-a zis ca am nevralgie si mi-a dat trimitere la neurolog.Dar cum acum nu ma mai doare astept pana data viitoare, ca oricum tratament nu are ce imi da [bang].

 

Jade ma bucur ca iti place prosopul, mie mi se par bestiale ca sunt suficient de mari pt el.

despre nume am hotarat EU , ca doar eu aleg numele restul nu conteaza ca daca e baiat renuntam la Ilinc [:D] si ii punem Horia Andrei , dar na sa vedem ca mai am trei luni si sa ma razgandesc.

 

Apropo de Horia mi-am luat bilete la Brenciu [pk][pk][pk], dar cum momentan nu am vorbitor cu sotul cred ca ma duc singura, pana vinerea viitoare mai e [:-@].

 

Iancu a dormit ffffff prost aseara s-a trezit din juma in juma de ora cu tot cu nurofen dat [bang][bang], dar cum durerea de cap a disparut acum ma sint ffff fresh [:D] chiar daca e a 5 noapte nedormita. Ieri m-a intrebat un coleg daca m-am dat cu rimel si apoi m-am sters la ochi, i-am explicat ca nu asa arata cercanele naturale[alcool].

 

Apropo de iritatii de la frig si lui Iancu ii apar bubite pe obraji de la frig care dispar apoi , dar la noi in special pe un obraz [bang]. eu il mai dau cu advantan cand vad ca persista.

 

Nu mai stiu ce vroiam sa mai zic [bang][bang], iar imi dispar neuronii [bang].

 

Va pup am bag la muncit macar asa de ochii lumii [:D]

 

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011) + [gravi] 24+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza fetele!

Am pregatit cafeaua!

 

La noi ploua torential, nii nu imi vine sa i3s din casa [q]

 

Athosika - ati iesitbinela evaluare? [flo]

 

Anca - imi place numele Horia. Eu daca as avea baiat i.as pune numele Iacob [8D]

Si eu tot humana ii dau lui Inez, dar iau de pe elaptepraf.ro. e un pic mai ieftin.

Si lui Iancu ii ieseau bubite de la frig? Hmmmm inseamna ca o fi un soi de alergie.

 

Marryann- imi amintesc ca parca ai spus ceva la un mom dat de Lera ca ii ies bubite la frig. De la antihistaminice zici ca ar fi? Bine ca se amelioreaza in timp.

Cum se mai simte Lera?

 

Sa aveti o zi superin ciuda vremiiuracioase?

 

Va pup

 

mamica de 2 fetite iubite!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata!

ploua afara dar pentru mine e o zi frumoasa azi.

miercuri, dupa faza cu sotul si muntele, ajung acasa, Teodora sub tratament cu antibiotic nu scadea febra sub 38 si la un moment dat incepe sa se plnaga de "dureri" care nu o lasa sa respire. sotul bineinteles la munca!

am plecat cu ea la urgente cu sora mea si sotul ei, acolo alta odisee pana am intrat. recunosc ca am fost nesimtita, am apelat la cunostinte si am intrat peste rand dar, na, mai fac si d-astea. important e ca ne-a vazut o doctorita, foarte ok, a completat schema de tratament, i-a administrat un calmant si am revenit ok acasa. ieri n-am fost la munca, am stat cu ea acasa dar n-am avut net.

 

vestea buna e ca un coleg al sotului la care nici nu se gandise sa-l intrebe s-a oferit singur sa il inlocuiasca. asa ca raman neschimbate planurile de munte! [pk][pk][pk] m-as fi simtit absolut oribil sa nu venim. dar a tinut cu noi doamne-doamne!

va pup pe toate si va doresc o zi usoara!

 

michella mami de [zana] Teodora si [roker] Stefan

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza fetele!

Am pregatit cafeaua!

 

La noi ploua torential, nii nu imi vine sa i3s din casa [q]

 

Athosika - ati iesitbinela evaluare? [flo]

 

Anca - imi place numele Horia. Eu daca as avea baiat i.as pune numele Iacob [8D]

Si eu tot humana ii dau lui Inez, dar iau de pe elaptepraf.ro. e un pic mai ieftin.

Si lui Iancu ii ieseau bubite de la frig? Hmmmm inseamna ca o fi un soi de alergie.

 

Marryann- imi amintesc ca parca ai spus ceva la un mom dat de Lera ca ii ies bubite la frig. De la antihistaminice zici ca ar fi? Bine ca se amelioreaza in timp.

Cum se mai simte Lera?

 

Sa aveti o zi superin ciuda vremiiuracioase?

 

Va pup

 

mamica de 2 fetite iubite!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nannaid="red"> eu am alergie la frig, si o mostenesc de la mama. cum ies afara iarna, cum ma transform in rudolf cel cu nasul rosu.

la mare noi am fost in jupiter, la delta. a fost ok din punctul nostru de vedere.

jade, pun poza cu tricicleta, dar am o problema cu netul acasa, sper sa o rezolvam curand.

 

michella mami de [zana] Teodora si [roker] Stefan

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele

 

Si la noi e foarte frig si ba ninge,ba e lapovita sau ploua...oricum e urat nic inu iti vine sa iesi din casa

 

Dupa cum spuneam am fost la evaluare si ...suntem mai slabuti decat ar trebui adica avem 11.500 kg si ar tb sa avem 12 kg [:I] dar in rest suntem ok.Avem 85 cm inaltime.

 

Pusilici si mult soare!!!!

 

Mamica fericita de BB ROBERT-MIHAI (25.08.2011) [copil]

Dumnezeu sa ne ajute sa crestem mari si sanatosil!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor!!!

oribila zi [q], sper sa isi revina repede.

 

Noi avem iar muci [bang][bang], inca nimic alarmant dar de cand cu otita trecuta incep sa suflu si in iaurt [bang].

 

In rest nimic nou sub soare.

pup un we placut sa aveti[flo] ....

 

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011) + [gravi] 24+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...