Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Strugurasi de Septembrie-Octombrie 2011 *11*


Recommended Posts

Neatza fetelor! M.am trezit cu un soare fabulos in geam, sper sa fie o zi senina azi! Michaella, Athosika - nu va stresati de plata, putem face acolo calculele, nu e musai sa puneti toate banuti, eu zisesem asa, cui ii e usor sa faca transfer. Athosika - ne gasim noi acolo, cand veti ajunge in zona sunati si va ghidam. Asa am facut si data trecuta, primii ajunsi sunt ghizii celorlalti. Fetelor cand va aud cu decalotarea imi amintesc de faptul ca atunci cand eram la inceputul sarcinii cu Indra si auzeam astfel de discutii eram disperata sa nu cumva sa am baiat sa trebuiasca sa ip chinui asa sau sa il curat pe acolo...brrrrr. Acum la Inez as fi vrut tare mult sa fie baiat, dar Doamne, Doamne mi.a facut in ciuda [:D] Sa aveti o zi de vineri extraordinara! Va pup! mamica de 2 fetite iubite!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 213
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata ! Vreti o cafea ? M-a trezit pitzipoanca mea de la 5.45 [nani][|)] , intreband " unii e Paaauuu ! " .... Paul e la socri de ieri pana duminica [:D],si ii duce dorul . Lali , mami[alap] de Teodora-Ioana(23.08.2011) si [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=146916"]Paul-Iulian(01.10.2009)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! Lali - vreau si eu o cafea. Si eu m.am trezit la 6 si te.am vazut pe FB activa, chiar ma gandeam la tine! Teo este o scumpa. abia astept sa o revad! Fetelor eu imi cer scuze inca o data pt ca scriu cu greseli de pe tel si pt ca uneori se posteaza de mai multe ori acelasi mesaj. Azi avem program de babyexpo. Vreau sa ma uit de troti. Jade, voi ati cumparata pana la urma? Va pupez pe toate! mamica de 2 fetite iubite!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma rasfata Noa, pana la 9 nu ne-am trezit nicicare[:)] Azi am bagat in tocana noastra o bucatica de vita si ei i-am blenduit vita+morcov+cartof , ardei, din tocana. iote scartz, nu i-a placut gustul.e a 2-a oara cand incerc sa-i dau tocana de-a noastra si nu-i place. In schimb ieri a papat din puiul nostru la cuptor chiar daca juma de ora inainte papase pireul ei fad de verdeturi si pui. Intr-o seara i-am dat felioare de masline negre, c-a poftit[alcool], la ea poftit inseamna intins mana si urlat de parca ar taia-o careva la beregata[:D]. asa m-am speriat cand dupa vreo 4 ore a facut caca si am vazut niste bucati maaari negre, aoleo, erau maslinele nedigerate, de fapt nici macar mestecate...intregi asa cum i le-am taiat eu... [alcool] Asera mi-am permis un lux de 3 ore afara cu niste fete(fara copii) la un minicurs de scrapbooking. interesant, n-am eu rabdarea necesara, dar o sa pun poze cu ce-am facut. Iar azi party la niste amici in gradina, fetita lor implineste 4 ani, de obicei fac harmalaie totala... weekend placut tuturor Dbunny cu Daniel (23.11.2006) si Noa (1.oct.2o11)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata ! Aaaaa,ce ma enerveazaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!! De cateva minute ma chinui sa atasez o poza la mesaj ! La vizualizare se vad asa frumos asezate cafelele,si pe forum imi arata link [bang][bang][bang]! Au,ma doare capul ! Lali , mami[alap] de Teodora-Ioana(23.08.2011) si [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=146916"]Paul-Iulian(01.10.2009)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza fetele! Lali - eu m.am servit, chiar daca nu se vad [asia]. Hai ia.ti si tu una sa numai ai dureri de cap. Dbunny - ce petrecere frumoasa! Noa e o scumpa! Sa va fie de bine. Am fost ieri la targ, sunt incantata ca am gasit ulei de cod la sticla pt Inez. Am gasit si trici de care ii voi lua, vreau sa vad ce preturi sunt si pe net. Si i.am mai luat unfel de paltonas de prmavara- toamna de care sunt f mandra. Azi am zi de pregateli, vin cele 2 perechi de fini cu ccopiii din dotare! Abia astept! Sa aveti o duminicasuperba! Va pup! mamica de 2 fetite iubite!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor, Am absentat in ultima vreme din cauza lipsei de timp si am si citit pe diagonala tot.:) au venit ai mei in vizita si nici calculatorul nu l-am prea deschis... noi suntem ok. ne chinuim cu vorbitul in perioada asta.in rest nimic nou asteptam primavara![flo] va pupam ! Oana, mami de [zana]Cateri 18.09.2011 Doamne, [ruga] ai grija de noi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...