Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august (31)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui clayhanger
Laura, bine ca mi-ai amintit. Cu rondelele - a bagat-o pe cant, nu? Si V mai face asa dar nu i-a intrat pana acum toata in gura. Ana, mama lui Vladimir (9.07.2012)
Ana , el a reusit sa o bage pe toata in gura si eu nu mai puteam sa o scot si el nu stia sa o impinga afara . Horror !!! [bang] Mama lui Andrei ( 3 Iulie 2012)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

laura eu nu ii dau toata rondeau, doar bucati dreotunghiulare, pe principiu finger foods ieri i am dat si un pic de ardei si o bucata de lamaie si un pic de paine unsa cu branza (am luat una de capra de la Mega) in fructe nu prea i a placut branza dar dupa ce a mozolit la bucata aia unsa au fost si fructele cu branza ok
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Porumbita, si eu si Laura vorbim de rondelele organix. Eu am mai mare incredere sa i le dau intregi pt ca le rupe inmuindu-le cu saliva, si astfel le vad un pericol mai mic de a se ineca. Daca i le-as da jumatati, de ex, sigur le-ar baga asa, "uscate" direct in gura si as sta cu emotii. Oricum din cauza constipatiei nu i-am mai dat. Ana, mama lui Vladimir (9.07.2012)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...