Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bulgarasi: La multi ani, Cristian! (44)


Recommended Posts

Buna dimineata! Am promis ca scriu aici,dar scuzati poza de la profil ,nu am reusit sa o schimb.Pe langa ca sunt racita,am si dureri de stomac ,dureri de menstruatie,am fost manipulata si furata de autoritati.Nu intru in detalii,dar sunt atat de nervoasa si ma pregatesc sa merg in audiente mai sus.Suntem o firma mica si ni se da in cap de cate ori au ocazia, dar acum au gresit-o tare...off sunt pe langa subiect. Andrei e binisor,dar nu mai mananca lapte praf decat f putin (max 300 ml pe zi).In schimb papa solide.Sper sa fie bine,ca noi am avut ceva probleme cu luatul in greutate.In rest se joaca,merge bine si e peste tot,mai ales in bai.Imi muta lucrurile ,telecomanda o duce in bideu,jucariile in masina de spalat,haine prin cutia de jucarii..O data am spalat niste cerculete,ca nu am fost atenta si le-am gasit cand am intins hainele. Va pup si o zi mai buna decat a mea!!! Mihaela, mami de Andrei Bogdan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 63
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna, tuturor! Sincer, inainte sa intru aveam emotii ca v-ati mutat la blugi..[:I].. insa m-am bucurat sa va regasesc aici!!! Si ariana recunoaste pregatirile de plecare si ne aduce papucii, iar de plans nu plange dupa noi, insa ramane mereu cu unul dintre noi. Nu stiu cum ar reactiona daca am pleca amandoi... Lexi - e zapada dintr-aia urata, sau se poate iesi la joaca in zapada? mami fericita de Ariana (05.02.2012)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adevar ai grait, ce ne plangem noi dar saraca Lady......[flo] Nu sunt pregatita sa plecam din casuta asta. Parca e prea devreme si simt ca parca abia ieri am scris pentru primele dati la odisee, parca abia ieri v-am cunoscut si e prea repede sa inchidem capitolul asta. Sunt putin trista. Inainte abia asteptam sa raman insarcinata si dupa abia asteptam sa nasc iar acum imi pare rau ca a zburat timpul. Daca fac al doilea bebe o sa ma bucur de fiecare secunda. Mamica de Matzalic grasunel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca e zi de dc, hai si eu! Luiza, Cristi face febra in continuare, dar nu are decat muci transparenti, si aia cand plange. M-am saturat de m-as tot duce... si noi intre 2 si 4 ne-am plimbat cu el in brate pt ca nu am mai sportat sa ma suga orbeste... dar n-am facut nimic cu asta, a urlat intr-una cand il luam de la san, si tot la mine a adormit pana la urma. L-am mai tinut si pe tat'su treaz degeaba niste ore bune, e in concediu medical si el... Nu mai pot sa intru de pe laptop, cred ca de data asta l-am virusat, dupa ce acum 2 saptamani am dat cu el de pamant si l-am terminat. Zic si eu ca Forrest Gup, shit happens. Nu stiu daca ma insel, dar eu nu am mai vazut-o pe Lady in listuta de inceput de capitol. A cerut ea sa fie scoasa sau e o greseala? Ca daca nu mai intra pe dc o cam sustinem degeaba aici... Sanatate bolnaviorilor! Hai ca ne revenim toti pana la urma. Si ne mutam sanatosi la "scutece". Repede a trecut, frate, primul an de bebeluseala! Nu stiu cat de des mai intru pe fb de pe desktop, merge groaznic, cred ca am configurat ceva aiurea la IE si sta o vesnicie pana imi incarca wall-ul. O sa intru, dar mai rar. ____________________________________________ Where there is a will there is a way. Mami de Andra (18.02.2006) si Cristian (4.02.2012)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adc, dar daca ii dati un biscuite si-l puneti in patut nu se linisteste? Eu am vazut cand am fost la Olga in vizita ca Tudor se calmeaza instant la biscuite si daca plange si plange rau noaptea ii dau unul sa-l molfaie pana adoarme. Evident, stau langa el si-l pazesc ca vulturul. Mamica de Matzalic grasunel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offf Amelia...cred ca s-au povestit amandoi azi noapte...Eu ti-am zis ca i-as da nurofen 5ml de 3 ori pe macar 3 zile sau sa aiba cel putin 24 de ora fara febra, nu e ok nici asa azi are maine nu si apoi sa o iei de la capat. Vlad s-a trezit azi noapte de la tuse, dar in ultima perioada nu se mai trezea noaptea sau ma rog..nu mai statea treaz in schimb avem o mare problema cu adormitul seara...nu vrea nicicum sa se culce, aseara era nedormit de 8 ore si era high...a plans o ora in continuu pana am reusit sa-l adormim. Azi sper la o zi mai usoara ca as vrea sa trag si eu un pui de somn pe langa el, dar daca nu va vrea sa doarma va fi crunt. Mami de soricel Vlad, 01.02.2012 MTHFR C677T Homozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare mamici! lexi, inca ninge la voi? la noi a fost asa o vreme frumoasa sambata, au fost 20 de grade, acum s-a mai stricat, dar oricum nu cred sa mai ninga. dr anca imi pare rau de pisoias, dar poate se intoarce. l-am batut si eu la cap pe barbate-miu ca vroiam pisoi, dar mi-a dat ca exemplu exact ceea ce ai patit tu, pentru ca daca stam la curte sigur va iesi si il vor prinde cainii, asa ca m-am linistit. nu mai vreau. adc eu ii dau nurofen cand vad ca plange atat de mult noaptea. e clar ca il doare ceva. abia astept sa vorbeasca sa-mi spuna ce il doare ca numai ghicitoare nu sunt. Mami de strumf [bebic] Robert Stefan ( 31.12.2011)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...