Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Multumesc, mama !


ch_dana

Recommended Posts

Azi te-ai dus...lin si (ma rog la Dumnezeu) fara suferinta care te-a prins in mreje in ultima vreme. Iti multumesc pentru tot ce m-ai invatat (si bune si rele) si sper sa fiu o mama tot atat de buna pe cat ai fost tu. [flo] Sper din toata inima sa ajungi langa tata, pe care l-ai iubit atat, langa mama si bunicul tau, la care ai tinut enorm. Intr-o zi ne vom reintalni, dar eu am momentan treaba...promit insa sa ne revedem. La revedere mami ! [flo] Dana & [copil] Amelia (21.06.2011)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sunt alaturi de tine mai ales ca si pt mine azi e o zi trista! Acum 2 ani in fata mea mamica mea deja teansformata de suferinta...a cazut pe jos...atac de cord....salvarile nu au putut s o readuca printre noi! Sper ca esti alaturi de tataia preotul ,de mamaia de surioara ta si de strabunica Sufletelul lui PEPE teckelasul nostru poate o sa va aduca si el alinare Eu mai vreau sa intirzii intilnirea noastra de dincolo...sper sa mai am ragaz de la DD si boala mea sa se stabilizeze Va iubesc si neincetat imi sinteti in gind![q][q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...