Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Juniori de Iulie - August 2004 (112)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Frumoase pozele Kim , mai ales cele cu voi pe mal [bis]

 

Cred ca esti tare mandra de Luca, el mergand cu drag la baschet[olala]. Adica eu as fi, dar fi`mea nu degusta asa ceva, din pacate [bang]

 

____________________________________________________id="red">

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,

empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi

ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,

nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black">

Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Oliviaid="blue">[flo] Ionelaid="red"> [floare3]

 

[iepu] [iepu] [iepu]

Participaid="blue"> siid="maroon"> TUid="black"> laid="orange"> actiuneaid="red"> deid="purple"> Pasteid="green">

[paste] [paste] [paste]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! :)

 

Olivia, frumoase poze...si de la baschet si de pe malul marii...

 

Fusei sa o inscriu pe Ioana la scoala. Surpriza, nu avem vize de flotant [:I] asa ca nu e luata in calcul in prima etapa...[:I][:-@]

Greseala noastra, ca nu ne-am facut vize din comoditate (e mai simplu intr-un oras mai mic sa rezolvi problemele decat in judetul Ilfov).

 

Ieri au venit copiii din clasa Mariei (si Ioana [:D]) in vizita la institut, e un program tare interesant cu toate institutele de pe platforma.

Au vazut cum se fac "norii" din azot, pasta de dinti pentru elefanti, ce se intampla cu florile cand le bagi in azot lichid, ferofluizi, cum faci o solutie colorata din doua incolore, microscoape, "cosmonautul" din cleanroom...[:D]. S-au uitat prin telescop...a fost interesant.

 

Maine au excursia si am decis sa o las sa mearga singura...desi nu ar trebui pentru ca ieri a facut niste prostii mai mari ca ea![bang][alcool] Am un mare morcov...

 

La noi e teroare cu trecerea la ora de vara...[:D]...Ioana nu a mai fost la gradi de vineri [:I][:D]

 

O zi frumoasa sa avem!

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...