Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Postim impreuna?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Citat:
citat din mesajul lui dulcetica Azi nu stiu ce sa mai fac de mincare! dulcetica
ce zici de niste [url="http://mihaela-bunatati-din-bucataria-mea.blogspot.de/2011/03/zucchini-umplutide-post.html"]zuchini umpluti cu cous-cous?[/url] noi mai avem de ieri,maine mai vedem. [url="http://mihaela-bunatati-din-bucataria-mea.blogspot.com/"]va invit in bucataria mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu azi am fiert fasole ca aveau si ai mei pofta, cu o salata de varza dulce langa.

de maine sunt numai eu cu juniroul,sotul este in delegatie si probabil voi face o supa de rosii,ceva cartofi(cu carne pt el) cu telina la cuptor...prea multe nu am in plan.

 

week-end minunat va doresc!

 

 

 

va invit in bucataria mea

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

-bors de varza

-paste cu fructe de mare

-calamar prajit cu piure de cartof si morcov

-salata de boeuf cu maioneza fara ou

pt pitica mea am facut crap cu legume la dry cooker cu salata din verdeturi

-coltunasi cu gem

 

Oana, mamica fericita de id="purple">id="size2"> Maria-Emiliaid="red"> (28.02.2010)[bis]

[gravi] 26+ [fetita]

minune mica

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Alexandra0
Noua ne plac clatitele de post si cand nu e post, tot din acestea facem. :) Sunt super! Pe langa reteta clasica, daca pui niste zahar vanilat sau si mai bine, vanilie, le da un gust aparte.
align="right" id="quote2">Te rog, as vrea si eu reteta de clatite de post. Si eu le fac de regula fara lapte, doar cu apa minerala si, eventual, un pic de bere. Insa nu ma duce deloc mintea cum ar fi sa renunt la ouale din reteta [:D]. Multumesc frumos.Mina siMatei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tati din 09.09.2004si bb2 [gravired] DPN 18.09.2013cronicile vizigotuluiTocanaDeCuvinteSome people dream of success...while others wake up and work hard at it
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...